www.sudzibas.lv Bosh car autoserviss Slikti vai pavirši veikts auto remonts

Bosh car autoserviss - Slikti vai pavirši veikts auto remonts

Vairākus gadus vedu savu auto uz šo Bosh Car Servisu! Visu laiku bija kaut kādas problēmas ar to servisu!
Piemēram -

1) auto tiek veikta apkope, bet aizmirst uzpildīt kondicionieri!
2) tiek mainītas šofera durvis, jo rūsa, jaunās ieliek, nokrāso ieliek stilku tā - ka tas uzreiz sadrūp!
3) pirms csdd skantes tiek regulētas priekšējās Gaismas, un skatē atklājas ka Gaismas stars vienai lampai ir nepareizs!
4) tika palūgs saremontēt elektroniku panelis rāda ka atslēdzas pretslīde, abs, rokasbremze... 3x jau labo un kā izbraucu no servisa tā atkal lampiņas iedegas...

Šis auto serviss vēl piedāvāja ķēdes maiņu motoram viekt! Viņi tak neprot strādāt! Sabojās vēl auto!

Detaļa piemēram - abs devējs - rēķinā 72 eur! Noskaidroju normāls abs devējs maksā 25 eur!

Nevienam neiesaku šo autoservisu! Tik mēģina pelnīt! A normāli remontēt nemāk! Nu ja tu nezini kā salabot tad tā arī saki ka nezini!