www.sudzibas.lv Bosch Nestrādā.

Bosch - Nestrādā.

Uzmanieties ar jaunās paaudzes Bosch celtniecības elektroinstrumentiem. Jaunā Bosch bormašīna nostrādāja tieši četri mēneši, un tas arī viss. Zobrati sāka grabēt, rotors karst, un beigās apstājās pavisam. Garantija arī izrādijās Fikcija, kantoris izdomā miljons iemeslus, tikai lai nebūtu jāremontē

T Tince 31.07.2013

Kurš veikals tādu preci tirgo un atsaka garantijas remontu? Ja pagājuši tikai 4 mēn., patērētājam ir tiesības atdot preci un atprasīt naudu. pārdevējam šajā gadījumā nav teikšanas tiesību.

V vidzemnieks 31.07.2013

...bet nebij gadijumā tā, ka neprofesionālais un tātad attiecīgi cenā lētāks instruments tiek dzīts profesionālā režīmā? Un tad veikalam būs vien taisnība visticamāk...

K Kaspars Mežsargs 28.02.2020

Kāda atšķirība, profesionālais, vai nē!? Ar amatieru Makitu noskrūvēju jumtus (1,5 gadu) pirms tam 2 gadus mājas vajadzībās (žēl uz darbu bija ņemt), tagad atdevu puikam (vēl iet), jo pārgāju uz citu marku. Boscham ir sūdi. Nopirku pašu dārgāko krusta līniju lāzeru, kurš sit pa 360gr, darbā vēl neesmu izmantojis, jo sanāk sūtīt atpakaļ, lai taisa. Taisīt netaisa, bet sūta vietā tikai jaunu sūdu. Stars ir tāds - pa vidu itkā galvenā līnija (kura no 4-5m sāk sadalīties) un gar sāniem daudz maziņu līniju. Cik esmu runājis, neviens nav baigajā sajūsmā, vienam jaudas par maz cits atkal par kaut ko citu sūdzās. Tā ka, lūdzu jums bosch. Vzjal bosch, i jeboš😂

sama 04.07.2014

Man tas pats nopirku Boch rotak pļaujmašīnu vienreiz nopļāvu mauriņu, otreiz tiku līdz pusei motors uzkarsa un nodūmoja, priekšā brīvdienas un tagad paliku ar tādu puspļautu zāli, pagājis tik mēnesis!Pirms tam bija Maximā lētais zāles pļāvējs pirkts, nogāja 5gadus, bez remonta!