www.sudzibas.lv Borvus MB Patērētāju tiesību neievērošana

Borvus MB - Patērētāju tiesību neievērošana

Uzņēmums neievēro ar patērētāju tiesību likumu noteikto preču 14 dienu atgriešanas termiņu. Jebkuram, kurš vēlas iepirkties šajā interneta veikalā, silti iesaku saņemot jebkuru (pat lielgabarīta) preci, to izpakot un pārbaudīt kaut uz ielas, bet pilnīgi noteikti kurjera klātbūtnē. Lai arī likums nosaka, ka distances līgumu var lauzt neminot iemeslus, uzņēmums pieprasa sniegt paskaidrojumus par atgriešanas iemesliem, neizsniedz atgriešanas veidlapu un adresi, kur prece atgriežama. Draud ar sagrozītu un nekorektu informāciju par patērētāja tiesībām, lai tikai prece netiktu atgriezta atpakaļ.
Papildus uzņēmums dzēš par sevi saņemtās negatīvās atsauksmes, tāpēc internetā atrodamie reitingi ir nekorekti.

Sūdzība iesniegta arī Latvijas un Lietuvas PTAC.

R