www.sudzibas.lv Boris Futoransky Slikts serviss, krāpšana

Boris Futoransky - Slikts serviss, krāpšana

Esmu īrnieks. Ss.lv atradu sludinājumu par dzīvokli. Viena istaba 28. Kv. 200 eiro un komunālie. Savā stāvvietā, pagrabs. Un šeit sākas problēmas. Pašu saimnieku redzēju vienu reizi. Nevienu reizi neesmu runājuši. Visu darīja it kā dēls. Pēc kādas nedēļas pazvanīja tas dēls it kā pie tam 200 eiro vajag vēl 15 eiro maksāt bet uz rokām. Pēc tam vispār palielināja līdz 215 eiro. Atļauju uz autostāvvietu par 2 gadiem tā arī nedabūjam. Pagrabu arī. Prasīju lai viņš savāc mantas savas tā arī par diviem gadiem nepaņēma tikai baroja kā atbrauks paņems. Un darīšana tikai ar to dēlu kaut gan vai ir dēls?

Good Intentions 20.12.2021

Divus gadus īrējāt? Nezinu, kas ir aprakstīts līgumā, bet cena var pacelties, tas ir normāli un atkal mantas, pagrabs, stāvvieta takā vispār mazāk vajadzētu maksāt. шинима хуня..