LV RU
www.sudzibas.lv Bora Sped Neprofesionāls serviss un neuzticams uzņēmums

Bora Sped Sia - Neprofesionāls serviss un neuzticams uzņēmums

Uzņēmumam BORA SPED pieprasījām kravas transportēšanu no Holandes. Kravu bija jāpaņem noteiktā datumā un norādīju visu informāciju, kas bija zināma par to (svars, skaits, attēli), kā arī to, ka kravu jāiekrauj pašu spēkiem (auto lifts). Saņēmām atbildi, ka tas ir iespējams un cenas piedāvājumu 145 eur + pvn, par ko tika parakstīta pasūtījuma forma-līgums. Krava netika noteiktā dienā uzkrauta, aizbildinoties ar uzkraušanas problēmām. Pēc nedēļas ilgas sarakstes ar menedžeri Kelvinu Kopančuku, kā arī telefona sarunas ar uzņēmuma vadītāju Sergeju Konošenoku rezultāts bija šāds: transportēšanas cena bija palielinājusies uz 190 eur + pvn un jautājumus par kravas iekraušanas nokārtoju pats (BORA SPED pārstāvjiem tas neizdevās).
Saprotot, ka var gadīties dažādi misēkļi, piekritu viņu piedāvājumam. Tomēr vēl pēc nedēļas krava netika atvesta, un nu jau cena par kravas atvešanu tika nosaukta 300 eur + pvn.
Līdzšinējā sadarbībā ar šo kompāniju esmam zaudējuši:
- 3 nedēļas no solītās piegādes termiņa;
- 150 eur papildus izmaksas kravas nosūtītājam par piespiedus kravas pārvietošanu uz citu noliktavu, jo tika nokavēta kravas uzkraušana;
- savu laiku un izmaksas starptautiskām sarunām, jo atrados ārzemēs.
Rezultātā BORA SPED neizpildīja dotos solījumus (bija līgums), nebija spējīgi atrisināt iekraušanas problēmas, (par kurām bija brīdināti) un gala rezultātā vairākkārtīgi paaugstināja cenu, kas viss norāda neprofesionālu un neuzticamu darbību no menedžera un uzņēmuma vadības puses.

A

Komentāri (1)

N Nu jau par daudz 12.09.2019

Mums kravas par laimi ir atvestas laicīgi un cena nebija mainījusies. Tomēr atsevišķu "pārdošanas speciālistu" neprofesionālisms un nicīgā attieksme pret klientiem mudina sadarboties ar citiem pārvadātājiem pat par augstāku cenu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes