www.sudzibas.lv Booking.com Slikts serviss

Booking.com - Slikts serviss

21.09.2020. booking.com rezervēju vienu nakti 23.-24.09.2020. Riga City Hostel Marijas iela 1, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija. Saņēmu elektronisku rezervācijas apstiprinajumu savā e-pastā. Rezervācijas numurs 3485453328, PIN kods 7055, rezervēja Ieva Andersone (e-pasts: [slēpt]@inbox.lv)‎
Taču plkst. 22.00 ierodoties norādītaja adresē hosteli neatradu. Piezvanot pa tālruni +371 25 464 728, mēģinaju noskaidrot, kur un ka iekļūt hostelī. Nosaucot savu vārdu, uzvārdu, saņēmu atbildi, ka rezervācija ir anulēta. Vaicājot, ko lai daru,vai ir kādas nakšņošānas iespejas, saņēmu atbildi NĒ. Zvaniet booking. Viss.Plkst. 22.20 atrodoties uz ielas bez nakšņošanas iespējām, ir grūti sazināties ar booking ! Atkārtoti zvanot uz hosteļa numuru +371 25464728 plkst. 22.06; 22.10; 22.16 un 22.20 neviens neatbildēja.
Šodien, sameklējot tālruņa numuru 67031950 (Booking.com Latvija Kaļķu ielā 15 Rīgā), man nebija iespējams izskaidrot radušos situāciju, jo angliski, diemžēl nerunāju.

Esmu ļoti neapmierināta ar radušos situāciju un attieksmi pret klientu ! Vēlos saņemt atbildi, kā arī savu iemaksāto naudu. Pielikumā maksājuma uzdevums.
Ieva Andersone

24.09.2020

M man 24.09.2020

Bet kāds te sakars Booking.com, ja naudu saņēma Riga City Hostel? Jūs tikai veicāt rezervāciju caur Booking.com, un Booking.com nekāds sakars vairs, ko tālāk izgudroja Riga City Hostel.

Life_is_life 24.09.2020

Atstaj Booking un Google Maps atsauksmes

H Helsu 25.09.2020

Booking. Com ir tikai starpnieks un ja numurins tika apstiprinats un jums velak neatnaca tas ka anulets, tad visticamakais tas ir hostela vaina.
Strīdu izšķiršanas centrs- atrodiet sadu sadalu bookinga majas lapa un aizpildiet sudzibu, bookings izskatis un pateiks savas iespejas, ka atrisinat so.

Ja ir iespeja iznemiet to maksasanas uzdevumu. Vards uzvards, personas kods un bankas konta numurs nebutu jarada citiem, ipasi interneta.