www.sudzibas.lv Booking.com nekvalitativs pakalpojums

Booking.com otel Aydinogly - nekvalitativs pakalpojums

Briesmigs serviss neviens pat recepcija nesaprot anglu valodu sez un brinas atbild sava valoda neko paskaidrot nevar un pateikt ari. Vini pat nezinaja ka viesnica pasutita booking/com. Tas recepcijai bija parsteigums/ Gaiditi ari nebijam lidz ar to seit darit ipasi nebija ko
Briesmiga atrasanas vieta. Seit dzivo tikai vietejie kas saprot valodu talu no centra apkart neka nav ne udenspipi papipesi ne izkalaidesies vienigais kas seit ir tas ir baseins/ Katru vakaru seit pasakumi kazas ta ka pie baseina ipasi vakaros tikt nevar
Vispar nav kurortzona un atpusties seit baigi nevares/ Recepcija jau uztver negativi to vien ka tu nac viniem ko jautat/ Vispar protams viesnica nav domata arzemniekiem un turistiem tikai vietejiem ko recepcija var apkalpot ta ka citas valodas praktiski neparzin. Nav radies parak labs prieksstats/ Ja butu javerte tad novertejums butu 2 desmitbalu sistema jo diemzel te neviens nav ieinteresets kaut ko pastastit uz recepcijas galda nav nevienas ekskursiju piedavajuma tiec pats gala ka maki tas saucas

D