Booking.com - Krāpšanas

Rezervēju numuri uz vienu nakti. Par zemu cenu viesnīca akceptēja rezervāciju un atsūtīja visu informāciju, bet pēc 4 stundām piezvanīja un pateica ka tā ir kļūda un pieprasīja samaksāt 60 £ es pateicu ka es varu samaksāta 20£jo tā ir viņu kļūda un vannas istaba ar toleti atrodas koplietošanā. Viņi pateica ka tā ir booking.com kļūda un viņi neko nezinot tāpēc es biju ļoti pārsteigtā jo es uzticos booking.com vietnei un tā nekad nav gadījies. Es esmu ļoti neapmierināta un noskumusi ka manas brīvdienas tiek atceltas nekompetentu darbinieku dēļ. Kuri neseko līdzi informācijai vai ari veļas papildu samaksu. Paldies

13.07.2021

G Gintars Bertulis 15.09.2021
Krapsana

Es izrakstījos vienu dienu ātrāk no hosteļa, jo bija slikti apstākļi, foto istabiņas arī ir, trokšņo ja. Viņi neatgriež naudu pa 1 diennaktī 20.50 centus. Gintars Bērtulis 280389-11913,tel.25206442

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021