Booking.com - Krāpšana!!!

Rezervēju dzīvokli paņevežā! Naudu kā prasīts, iemaksāju pilnībā. Braucu uz dzīvokli, zvanu saimniekam, lai noskaidrotu kā saņemt atslēgu. Neviens neatbild, stāvu citā valstī pie ēkas, neviena nav (atbildes nebija ne booking ziņās, ne whatsapp, ne arī atbildēja uz zvaniem) . Rakstu booking.com atbalsta komandai, viņi atbild pēc 24h. Ko lai dara? Palikt uz ielas nevar! Pērku nākamo dzīvokli (tur viss ātri un godīgi, plkst 21 esmu drošībā) .
Booking atbild, ka ļoti žēl par radušos situāciju, sazināsies ar īpašnieku un rakstīs man. Prrrrotams, ka viņiem neviens neatbild un neatbildēs! Ziņa man no booking "atvainojamies, mēs nevaram palīdzēt, jums jāsazinās ar īpašnieku"
wtf! Tātad booking krāpj naudi, jebkurš var "izīrēt savu dizvokli, uz ziņām neatbildēt un saņemt naudas, nē mazas naudas"
kāpēc aliexpress, etsy tur naudu drošībā, pie pirmās neveiksmes, atgriež to naudu. Kam. Domāts, tad booking! Šobrīd vairs arī booking komanda man neatbild! Gaidu jūsu ziņu, booking atbalsta grupa.

05.11.2023

A Argus Gubats 05.11.2023

Neesi vienīgais biju Somijā ņēmis dzīvokli noņēma 100€ drošības naudu kā vienmēr bet šoreiz neatmaksāja naudu un teica kad ir aiskaitījuši kautvai aiskaitīja uz citu kontu un pateica rakstīju bookingam pateica kad viss ir aiskaitīts uz pareizo kontu. Tā bija pēdējā reize kad no šī sūda kautko ņemu

B Bez_vārds 05.11.2023

Citā valstī 😁😁😁😁 baigi tālu 😁😁😁😁