Booking.com/ Apartamentai LUX - Krāpšana

Caur booking.com rezervējām "Apartamentai LUX", Druskininkų gatvė 22, 00152 Palanga, Lietuva. Dienā, kad ieradāmies 27.07.2017. mums telefoniski paziņoja, ka esam par daudz, lai gan visās gultās varēja sagulēt, kā arī paziņoja, ka iedos mums citu numuru. Numurs bija kāda veikala noliktavas telpas ar 6 gultām vienā istabā, diviem maziem logiem un atsevišķu virtuvi (bez logiem), viss smirdēja pēc pelējuma. Lieki teikt, ka ar maziem bērniem šādā numurā nebija iespējams uzturēties. Kā arī izīrētājs vēlējais, lai piemaksājam eur 20. Mēs atteicāmies palikt.
Parunājot ar citiem lietuviešiem, kas izīrē apartamentus, viņi saka, ka šāda ir krāpniecības metode, ieliek vienas bildes, bet beigās iedod kaut ko briesmīgu un liek vēl piemaksāt!

Life_is_life 31.07.2017

Sudzies booking

S snowwhite 31.07.2017

Jap, paldies, jau sazinājos ar booking.com, gaidu atbildi!