www.sudzibas.lv Bonovet Veterinārā Klīnika Pļavnieki

Bonovet - Veterinārā Klīnika Pļavnieki

Vēlos brīdināt par Anatolija Kovaļenka veterinārās klīnikas „Pļavnieki” darbinieka Riharda Čerņevska rīcību. 03.05.2015. vakarā biju atvedusi savu suni ar nepārtraukto šķidru vēdera izeju ar asins piejaukumu lielos apjomos, mūs pieņēma Rihards Čerņevskis (sertifikāta Nr. V-2790-19) strādāja viens pats. Suns bija ļoti vajšs un bezspēcīgs. Čerņevskis pateica, ka šodien viņš strādā bez asistenta un ļoti lēnam sāka veikt suņa apskati. Man līdzi bija suņa analīzes ko arī biju uzradījusi ārstam. Čerņevskis veicot suņa apskati bija pievērsis uzmanību zobu akmenim un spalvai (ar spalvu mums viss ir kārtībā, ja kas) un tikai kad es palūdzu ārstam tomēr pievērst uzmanību mūsu problēmai, viņš sāka kaut ko tomēr darīt. Ilgi nevarēja ielikt i/v katetru, pēc kāda laika tomēr suns saņēma savu sistēmu. Uz manu jautājumu vai šī sistēma dos uzlabojumus, Čerņevskis atbildēja, ka vajadzētu dot, bet ja nepaliks labāk vajadzēs vēl vienu reizi atbraukt un viņš iedos stiprākās antibiotikas. Pirms Čerņevskis ielika suni zem sistēmas, viņš uztaisīja sunim vienu injekciju, vairs neko sistēmā viņš nebija ievadījis, es vēl nobrīnījos, bet tā, ka bija jau vēls vakars un es biju pārnervozējusi es neko nebiju teikusi. Vairākas reizes vizītes laikā Čerņevskis piedāvāja iegādāties dažādas firmas suņu barības, nevis runāja par ārstēšanu. Klīnikā pavadīju 3 stundas, samaksāju 35,eiro, bet rezultātā sunim labāk nav palicis, visu nakti nebijām gulējuši, jo skraidījām visu laiku ārā ar nabago suni. No rīta izmisumā sazvanīju Čerņavski un pajautāju, ka tā var būt iespējams, ka sunim ne tikai vien nav palicis labāk, bet vēl sliktāk. Černavskis atbildēja, citēju: vai tad es nebiju Jums teicis, ka būs jābrauc pie manis uz sistēmām katru dienu 7 dienas pēc kārtas vismaz? Protams, neko tādu Čerņavskis man nebija teicis, ko arī pateicu viņam. Ārsta atbilde: tik tiešam? Pašā izrakstā, ko man bija izsniedzis Čerņavskis bija rakstīts krievu valodā: Капельница – по надобности – перед приездом позвонить и записаться (sistēma – pēc nepieciešamības – pirms atbraukt jāpiezvana un jāpierakstās). Pie Čerņavska es suni nolēmu nevest, aizbraucu uz citu klīniku. 2 ārstes nekavējoties ielika suni zem sistēmas, sašpricēja antibiotikas, vitamīnus u.c. Kopumā bija uztaisītas 8 injekcijas un 2 sistēmas. Klīnikā mēs pavadījām pusotru stundu. Suns atdzīvojas momentāli. Un to visu varēja panākt arī pirmajā klīnikā, ja Čerņavska mērķis būtu kvalitatīvi sniegt palīdzību dzīvniekam un iedot viņam visus medikamentus, nevis tukšu fizioloģisku šķidrumu un noteikti darīja to apzināti merkantilajos nolūkos. Šeit es uzrakstīju tikai vien lai informēt potenciālo pacientu īpašniekus, bet šo gadījumu es tik vienkārši tā neatstāšu. Uz rokām ir kvīts un izraksts. Čerņavska kungam novēlu stipru veselību.

M mamontenok 01.09.2015

dažas reizes apmeklēju šo iestādi, jo bija problēmas ar kaķenīti, pieņēma mūs Anatolijs, un vienu reizi kāda sieviete.Ar apkalpošanu esmu pilnīgi apmierināta, jo bijām pie dažiem citiem vetārstiem citās firmās, un tur nevarēja pateikt kas par vainu ar veselību manai kaķenītei, bet Bonovetā ātri nodevām analīzes, visu noskaidrojām un izārstējām.pat pa telefonu konsulte visu diennakti!Liels paldies!

D Den5678990 03.09.2016

Криворукий циничный коновал этот анатолий ковалёнок ( anivet.lv ). Сегодня с четвёртого укола подряд
!!!!!!! убил любимого кролика !!! потом бежал следом требуя "заслуженного" вознаграждения. Всем кому надоел домашний питомец, рекомендую клиники ковалёнка в плявниеках, межциемсе и на югле!!!

П.С. У кролика была обычная простуда !!!!!!!!!! Чтоб толика так выличили!!!!