Bonoselect.lv - Slikts serviss

Uzņēmums negarantē piegādes termiņus un pat nevar tos precizēt telefonsarunā (atbild, smejoties, "nu jā, tas būtu nepatīkami [ja prece tiks saņemta vēlāk kā 3 nedēļas pēc pasūtījuma] ". Nerunā klienta izvēlētā valodā. Preces pasūtīju vairāk kā pus nedēļu atpakaļ, taču rēķins joprojām nav saņemts. Un pie tam veikals vēlas 100% priekšapmaksu! Izlasot citas atsauksmes par šo i-veikalu, sapratu, ka labāk neriskēt un atteikties no pasūtījuma.

P

K Klients 09.04.2018

Tieši tāda pati negatīva pieredze ar šo veikalu.

K Klients 09.04.2018

Te ir vairāk atsauksmju par šo veikalu https://www.salidzini.lv/veikals/bonaselect.lv

bonaselect.com 30.04.2018

Labvakar, cienījamais Pharos. Mēs uzmanīgi pētījām Jūsu komentāru un centāmies tajā atrast loģiku. Mums, diemžēl, nekas nesanāca, tāpēc atbildēsim pa punktiem:
1. Piegādes termiņi ir norādīti katras preces aprakstā atsevišķi mūsu interneta veikalā.
2. Visi SIA Bonaselect darbnieki prot valsts valodu saskaņā ar LR likumdošanu. Turklāt darbnieki prot arī krievu, angļu un poļu valodu, un būs priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem darba dienās no 9 līdz 17.
3. Avansa rēķins būs izrakstīts un aizsūtīts 0 - 3 dienu laikā pēc preces reģistrēšanas sistēmā uz elektronisko pastu, norādīto pasūtījuma noformēšanas gaitā.
4. Priekšapmaksa (avansa maksājums) ir 50 % no preces cenas.
5. Lasiet vairāk https://bonaselect.lv/lv/faq un https://bonaselect.lv/lv/noteikumi
6. Mūsu kontakti https://bonaselect.lv/lv/kontakti

Ar cieņu, SIA Bonaselect komanda.

Добрый вечер , уважаемый(ая) Pharos .Мы внимательно изучили Ваш комментарий и пытались найти в нем логику,но у нас ,к сожалению, ничего неполучилось, поэтому ответим по пунктам.
1. Срок доставки товара указан отдельно в описании к конкретному товару в интернет-магазине.
2.Все сотрудники Bonaselect SIA владеют госязыком на уровне , предусмотренном законодательством ЛР а также русским,английским и польским языками и будут рады ответить на все Ваши вопросы в рабочие дни с 9-17.
3.Авансовый счет будет выписан и отправлен на @ указанный при оформлении заказа в течении 0-3х рабочих дней с момента регистрации заказа в системе.
4.Предоплата (авансовый платеж) составляет 50% от стоимости заказа .
5.Подробнее https://bonaselect.lv/ru/pravila/ и https://bonaselect.lv/ru/chavo .
6.Наши контакты для обратной связи , адрес офиса и склада со схемами проезда и временем работы https://bonaselect.lv/ru/kontakti .

С уважением , команда Bonaselect SIA

L Lee 13.06.2018

Neko sliktu nevaru pateikt. Ierados ofisa, lai izvēlētos dīvāna audumu, darbinieka attieksme bija laipna. Prece tika piegādāta noteiktajā termiņā.

E Evgeny Krasanov 31.07.2018

A AnnaKomane 05.10.2018

Bonaselect.lv – sliktākais serviss ar kādu nācies saskarties
Veicot lielu pasūtījumu no šīs kompānijas nācās saskarties ar ar ļoti daudz nepatīkamiem pārsteigumiem.
- Piegādāta saplēsta prece, kuru ļoti ilgu laiku netika aizgādāta prom, nedēļām ilgi dzīvoklī stāvēja kaste pilna ar stikliem
- Kompānija sola bezmaksas piegādi, ja pasūtijuma summa pārsniedz kādu kādu noteiktu ciparu, bet piegādes brīdī kurjeri prasa samaksu
- Nepareizs rēķins. Saņēmu rēķinu par lielāu summu nekā iegādājos preces.
- Dažām no oprecēm nav pievienota salikšanas informācija
- Saplēsto preču apmaiņa uz jaunu notiek mēnešiem ilgi un vietā atgādātā prece nav oriģinālajā krāsa
- Preču sliktā kvalitāte manāma jau pēc pirmā mēneša

bonaselect.com 05.10.2018

Labdien. Jūsu sniegta informācija, diemžēl, nav patiesa. Ar cieņu, Bonaselect.

G Günter 26.10.2018

Nepiegā laikā, aizrunājoties ar transporta problēmām kas nēesot atkarīgas no firmas. Fotogrāfijas atškiras no reāli piegādātajām mēbelēm, slikta apdare. Melnas mākslīg Prasa dubultmaksu par piegādi (par 2 gab) lai gan firma pati nav nodrošinājusi piegādi atbilstoši izrakstītajiem rēķiniem. Neieteiktu pastūtīt šeit mēbeles.
Do not deliver in time and not taking responsibilities for their transport delys. Photoes differs from delivered furniture. Would not advice to buy there.

Z zane227 03.11.2018

Savukārt es neko sliktu nevaru pateikt par Bonaselect veikalu. Pasūtījam mēbeles sev un ieteicām pirkt arī draugiem. Serviss, piegāde, mēbeļu kvalitāte ir apmierinoši. Cenas arī ir normālas. Krietni mazākas par citiem e-veikaliem.

P petja777 13.04.2019

вопрос ,это из какого же хавна можно сделать диван угловой ,чтоб он стоил 200 еуро?
ха ха ха
самая дешевая ткань 10-12м на 3-5 еуро грубо 50 еуро ,поролон грубо от 40 еуро ,уже пол дивана,а работа,доставка мдф ,механизмы и т.д
вы гоните?