www.sudzibas.lv bonna Re: (bez temata)

bonna - Re: (bez temata)

vaiu kāMan ir steidzami vajadzigs paligstradnieks, stradaju Bonna, partikas precu noliktava, darbs saistits ar partikas precu iekrausanu, izkrausanu, darbs ar liftu un iekraveju. Specialas iemanas un valoda nav nepieciesamas. Darbs patstavigs, uz liguma pamata, vacu uznemums, alga pirmos 3 menesus videji 1800 eur uz rokas, pec tam aiziet virs 2000 eur.
Ar dzivokli, pierakstu un atlaujam palidzesu.
Raksti man uz email, jo pagaidam neesmu Latvija, un atstaj savas koordionates.Izbrauksana 7.junija, darbs sakas 11.junija.ds ir saskaries ar šo personu ARTURS BOITMANIS KURŠ PIEDĀVĀ DARBU VĀCIJĀ JAU IEPRIEKŠ PALDIES

P

P partizanis 07.06.2012

uzmanieties nošitā krāpnieka viņs, piedāvā darbu liek sūtīt naudiņu, it kā par vācijas pierakstu, tiklidz naudiņu aisūti tā vis zvana nākošajam, un saka ka iepriekšējais atsaka, naudiņa jāskaita uz vitālija laškova vārda, kurš esot, itkā mākleris tā lūk, tā naudiņa viņam laimi nenesīs

S susi 07.06.2012

njaa

P partizanis 07.06.2012

es atsaucu savu atsaukumu artūrs ir godīgs vecis

Ausainītis 07.06.2012

Runā, ka krievu mafijai ES valstīs esot spēcīgas saknes.

A andzax 08.06.2012

vai kads ir maksajis vinam un ticis piecakarets?

P partizanis 08.06.2012

andza, ganjau ka pats esi tas pats cilvēks ja tā ustraucies..

A andzax 10.06.2012

kaa tu zini ka vins godigs ja pirmajaa saki ka krapnieks?:D

K kungs 11.06.2012

tad, kāds ir caur viņu aizbraucis, vai nē?

P partizanis 11.06.2012

viņs atkal ir ielicis jaunu sludinājumu tikai ar mazliet savādāku tekstu un citu e pasta adresi tā kā uzmanieties|!!!Steidzami vajadzigs paligs, darbam Bonna...darbs ar partikas un nepartikas produktiem
Darbs Lidl veikalu tikla!
Valodas zinasana nav obligata, ipasas iemanjas nav vajadzigas...
Izbrauksana 11.-13.junijam...
Ar atlaujam, deklaresanos un dzivokli palidzesu

P partizanis 12.06.2012

un vēl viens ši pašacilvēka sludinājums|!!!Steidzami nepieciesams cilveks ar savu businu, velams ar liftu, darbs netalu no Kiles, kokrupniecibas uznemums, kas razo koka majas, Jusu pienakums- piegadat nepieciesamas preces uznemumam, nogadat preci pasutitajam utt. Velamas ari autoiekraveja tiesibas, ja nav, tas ir iespejams noformet uz vietas.Darbs uz liguma pamata vacu firma, noformejam visus vajadzigos dokumentus, bankas kontu utt. Vacu val ir loti velama, ja nav- saja gadijuma tiek nodrosinati papildus vacu val kursi.Alga videji 2400 eur pirms nodokliem(nodoklus maksa pats darba nemejs).
Saja pasa uznemuma nepieciesami ari paligstradnieki kokasptrade-pie frezem, eveles, delu izgarinasana utt. Seit ir gabaldarba samaksa, sikak ar izcenojumiem varesiet iepazities pie darba liguma slegsanas.
Dzivosana Kile, transports uz darbu un atpakal nodrosinats.
Lugums pieteikties tikai atbilstosiem pretendentiem uz musu talruni.

P partizanis 13.06.2012

UN NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NESŪTIT NAUDIŅU UZ VITĀLIJA LAŠKOVA VĀRDU||||!!!