www.sudzibas.lv bonkupon.lv Ellada bonkupon.lv Ellada

bonkupon.lv Ellada - bonkupon.lv Ellada

Уважаемая администрация салона Ellada!
Зачем вводить в заблуждение клиентов? Хотела записаться на французский маникюр по акции за 6.50, но мне ответили, что никаких акций на маникюр у вас нет и платить надо 10 лат.
А это что тогда - http://bonkupon.lv/francu-manikirs-jusu-nagu-skaistums/
Когда я сказала, что у меня скидочный купон, меня даже слушать не стали.
Зачем вы делаете скидки, если потом отказываетесь принять клиентку за скидочную цену?
Спасибо за такой "подарок" вашей постоянной посетительнице.

A aspazija.lv 20.11.2013

Kupona izmantošanas termiņš līdz 2013. gada 15. novembrim. Jūs zvanījāt šodien?

G georges 20.11.2013

Похоже на очередной наебизнес саши кнырка, уже обсуждалось и не раз!! http://www.sudzibas.lv/kupon-lv-orangelife-lv-c22945.html
мой совет Анне держаться подальше от всяких там БОМЖkupon.lv и все будет ок! халявный сыр сами знаете где...

A anna kr 21.11.2013

aspazija.lv,
Es zvanīju vakardien, bet atlaide vēl joprojām ir pieejama bonkupon mājas lapā, un taimeris rada, ka vēl ir vairākas dienas līdz akcijas beigām. Kā to saprast?
Kaut kāds sviests un necieņa pret klientu.

A aspazija.lv 24.11.2013

Žēl, ka Jūs apčakarēja.. varu ieteikt tik vien nākamreiz ja kaut kur zvanīsiet un Jums solīs ka atlaide būs pieejāma, prasiet vārdu vai uzvārdu cilvēkam, kurš ar Jums runā. Tas nostrādā.

E ellada 25.11.2013

Labdien! Nepirciet so kuponu !!! Salona adrese un talruna numurs ir nepareiz!! Mes neesam saistiti ar portalu bonkupon.lv!!! Sazinasimies ar vieniem un noskaidrosim kas noticis! Atvainojamies par neertibam!

salons "Ellada"