www.sudzibas.lv Bolts skrējrirenis Dārgs pakalpojums!

Bolts skrējrirenis - Dārgs pakalpojums!

Neiesaku izmantot Bolt skrējriteni ,par 2.7 km braucienu man rēķins 24 euro.Braciena sākums Stomotoloģijas institūts Dzirciema ielā,braucienu pārtraucu uz Spilves ielas,jo esmu iebraucis Bolt nevēlamajā zonā,tātad salīdzinoši ne maza Iļģuciema iela Spilves iela ir Bolt nevēlamā sarkanā zona ,skrējrireņa ātrums tika samazināts līdz 5km/h ,ja ātrums netiktu samazināts,tad protams brauktu un meklētu atļauto zonu,bet kā lai meklē atļauto zonu ja skrējritenis praktiski nebrauc.
Biju spiests atstāt Skrejriteni uz Spilves ielas ,jo pašam arī jāsteidzās savās gaitās,brauciens tika noslēgts automātiski,pēc 120min.
Ar klientu apkalpošanas dienestu ir sazināties apgrūtinoši nav nekur tel numurs,rakstiskā veidā izvairās tieši atbildēt uz jautājumiem.Vērsīšos patērētāju tiesību centrā.

V

K Ksksbhakd 04.08.2023

Skūteri ir paredzēti lētām braucienam īsiem attālumiem. Varbūt tad jādomā cits risinājums lai pārvietotos. Pamēģini riteni.

B bb20895803453 04.08.2023

Saprotu sūdzību, bet ko tev palīdzēs patērētāju tiesību centrs? Aplikācijā tak uzrakstīts cik maksā par minūti. Es parasti pirms brauciena ātri iemetu kalkulatorā un aprēķinu aptuveno. Pat ja nezināji par 5km limitu, tak jāzin, ka elektriskie skūteri ir dārgs prieks, ja tos īrē.