www.sudzibas.lv Bolt Drive Klientu atbalsts neeksistē

Bolt Drive - Klientu atbalsts neeksistē

Nav nekāda klientu atbalsta ārkārtas situācijā. Mašīna ir aizslēgta ar telefonu iekšā un ieslēgtu dzinēju. Pēc telefona sazvanīties nav iespējams pēc noteikta laika, čata atbalsts nevar palīdzēt līdz nākamajai dienai. Konkurentiem ir 24/7 atbalsta tālrunis, uz kuru var vērsties, boltā šāda iespēja nav. Ja kaut kas notiek ārpus darba laika, jūs nevarat cerēt uz palīdzību.

S sumup 17.08.2023

bolt pretiigaakaa kompaanija..kaa vinji ar taxistiem apietas..verga limenii tur darbinieki

G Gonzo23 17.08.2023

Jā, viņiem neviens pie klausules nesēž, tikai aplikācijā ir čats. Toties ļoti lēti braukt. Pa nakti angliski tikai čats. Neapskaužama situācija Jums.

F fils08 13.10.2023
Likumu neievērošana

Uz Bolt nekādi likumi un noteikumi neattiecas,liek auto kur pagadās un tur kur nav atļauts.Valsts valstī ar saviem likumiem un ambīcijām. Ir tāda sajūta ka neviens viņus nekontrolē.