www.sudzibas.lv Bohema Liek staigaat klientam no pakaljas un uzbaasties

Bohema - Liek staigaat klientam no pakaljas un uzbaasties

Sveiki, es straadaaju veikalaa Boheme. Varu teikt to, ka pie visa taa ir vainiga iipasniece, jo vinja liek staigaat klientam no pakaljas un uzbaasties- taadeejaadi vinj liekas, ka vairaak sis pirceejs iegaadaasies un lielaaks buus apgrozijums, jo par citu neko nedoomaa tur neviens!!! Tikai nauda, nauda, nauda!!! Straadniekus tur pat neuzskata par cilvekiem- algas muuziigi bija jaluudzaas, tad skaitiija pa daljaam- drausmiigi!!! Lika dariit arii daudz taadu lietu, kas neattiecaas uz pardeveejas darbu- mazgaat veikalu, tiiriit to!!! Un vienmeer tik pazemojosa attieksme- nekad nekas nav labi!!! Pilniigi bija pretiigi uz darbu iet...
Nevienai meitenei nenoveelu tur straadaat!!!
Ar taadu attieksmi domaaju, ka arii ilgi nepastaavees taads veikals!!!

X

. ...kl 21.01.2009

Ja man veikalā sāk staigāt pakaļ un uzbāzties pārdevēja, tad es no tā veikala eju prom. Man patīk lēnām visu paskatīties un izvēlēties preci.

L Liene 25.01.2009

Piekritu, si firma apcakareja jau daudz meitenes:(

K kolja 26.01.2009

Eva Fimbauere - laikam nemāk strādāt, zinu to kompaniju, neko sliktu nevar teikt!
Bet tās jaunās dāmas jau nemāk strādāt, grib ar 9-12 klašu izglītību aber krutos darbus! Nu nav šeit paradīze, jācīnās lai kaut ko sasniegtu, tā pat jāmācās, lai būtu vadības attieksme savādāk.
Krāsot nagus pie letes visas grib, bet strādāt nē! Daaa

K Kikija 26.01.2009

veikals boheme Tukuma vispar ir briesmigs ne kolekciju apgerbi viss kautkads vecs un pretigs! Un ari apkalposana briesmiga. Tomer laikam jau butu nepieciesams ari kautkads izskats lai stradatu normala veikala!

L Laura 27.01.2009

Man gan patik Boheme..labprat iepirksos tur turpmak;)

D dina 30.01.2009

Boheme tak vienas un tās pašas dreebes vairākus gadus staav - kamēr izpā4erdod, bet uzrakstu "JAUNA KOLEKCIJA" uzliek bieži :(
sūds ne veikals

L liene 18.02.2009

Pilnigi piekritu, lielaka vaina ir veikala vadibai, kura tiesam nedoma ne par ko citu ka nauda.nauda, nauda!
Un Tukuma veikala tiesam ir vecas drebes, kuram pat izpardosanu neviens nevar uztaisit!!Bet personalam nav ne vainas :) 0- cik cilveku, tik domu :)

D dzidra 21.02.2009

Man pazvanija SIA Bauer izplatītaja viņa gribot pie manis rīkot prezentaciju savām firmas precēm, būšot L i e l a!!! dāvana par to, izrādās-IT KĀ ceļa zīme uz Turciju-es sajūsmā!bet...
samaksājiet par ceļu300ls.tāpat kādu latiņu arī vajag līdzi, tad varat braukt!
Tādā veidā es varu aizbraukt no jebkuras tūrisma firmas, -kur tad mana l ie l ā dāvana???
Kaut sēdekļa paliktnīti būtu iedevusi(ko man iedeva pagājušā reizē)
Tā kā tādas naudas nav-Turcijai-tad paliku bez nekā, kaut gan iegādājos spilvenu par bargu naudu-tagad domāju, laikam biju galīgi apdullusi to pirkdama, jo tirgū tādu pašu redzēju
par 3 reizes lētāku cenu.

Laimīgu ceļu nākošiem klientiem!

E Eva 10.03.2009

Es esmu šokēta, ka mānā vārdā kāda ir rakstījusi sūdzību par veikalu. Nepiekrītu mana vārda izmantotāja viedoklim un vispār neatbalstu, ka tādā veidā var izmntot cita cilvēka vārdu un uzvārdu, tā ir necieņa. un es uzskatu, ka portālam ir jāpadomā par personas datu atbilstību un pareizību!!! Iesaku visiem pievērst uzmanību, vai jūsu vārdā kāds kaut ko neraksta!!!Tas nav patīkami!:(

X xxx 16.03.2009

Pilnīgi piekrītu tiem kas noliek Bohemi!! Pati tur strādāju un es domāju, ka visos veikalos meitenēm nav ne vainas, vainīga ir vadība, varu pat pateikt, ka Indra !!! Nevienu neuzskata par cilvēku, algas nemaksā laikā un vispār pazemo pārdevējas arī tīri personīgi, kaut gan pati tāda pati pārdevēja vien ir bijusi, bet tagad deguns gaisā! Prasa no pārdevējām neiespējamo!!! Un tas ir taisnība, ka veikalos ir simtgadīgas preces un Ne tikai Tukumā, bet visos. Un ko tad grib ietirgot baigo naudu? Kvalitāte arī klibo, visām drēbēm ātri nomazgājas krāsa un citreiz atvestās jaunās preces smird pēc pelējuma, ka deguns sitas ciet un tāda prece mums bija jāpārdod. Cilvēki nereti jautāja, vai te humpalas tirgo? Bēeeee, esmu laimīga, ka tur vairs nestrādāju!

. ......... 16.03.2009

???????????

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

es ari tur agrak stradaju tas ir tads debils uznemums un saimniece, un vaditaja visu veikalu indra ir vienkarsi sausmigas pardevejas par cilvekiem neuzskata, un ko liek darit visu laiku plities virsu un stastit par kvalitativu preci, bet kvalitates nekadas, !!!