Bobcat darbi - Melo pa cenu

Reklama norāda citu cenu, bet sazinoties cena jau ir cita. Es tai piekritu bet pēc nedēļas ka jau biju visu sarunājis piezvanīju, lai sarunātu konkrētu dienu, tad cena atkal jau mainījas pa +100 eiro.
Ka viņš teica ka pa stundam viņš neņem naudu bet pa gabal darbu laigan visur viņš raksta ka tehnika maksa 18 eiro h.
Paņēmu citus puišus kas visu izdarīja pa 4h un samaksāju viniem 80 eiro pa tehniku un 40 eiro pa piegadi a viņš man prasīja pa visu 250 eiro (neredzot ne objektu ne apjomu kas jādara vienkārši no pirksta izzida to cenu) .
Taka esat uzmanīgi ar vinu, jo nav garanta ka vins atbrauks un cena atkal nemainas pa kadiem +100 eiro.

Papildināts arnis 2012 07.09.2016

D Dzintra Metuzāle 29.10.2016

Nu nezinu,kas tur bija,bet es paņēmu šīs firmas pakalpojumus,darbus veica ļoti kvalitatīvi un savlaicīgi . Cena bija tāda par kādu vienojamies un bija ļoti adekvāta. Arī mani kaimiņi paņēma šo firmu un bija apmierināti par padarītā darba augsto kvalitāti un termiņiem.