www.sudzibas.lv BNV group Čakarētāji

BNV group - Čakarētāji

Tika risināts darījums ar dzīvokli.
Zvanot uz norādītajiem telefoniem, vienīgais adekvātais cilvēks šajā uzņēmumā ir Igors. Pārējie ir pilnīgi nerunājami. Diemžēl visi darba jautājumi jārisina ar sievieti.
It kā visu nokārtojām sarunā. Vienojāmies par cenu. Palika jautājums par skaitītāju rādījumiem un parādiem par apsaimniekošanu. Uzjautājot par to, vai ir iespēja iegūt oficiālos papīrus, tika dota rupja atbilde no sievietes, ka šādas muļķības neviens netaisās darīt.
Labi. Kaut kā pierunājām, ka tas ir vajadzīgs.
Piedāvājot notāru, kas abiem ir izdevīgā atrašanās vietā, attieca, jo viņiem, redz, esot savs notārs (!!!).
Dienā, kad vajadzēja iet pie notāra un formēt dzīvokļā pārdošanu, sarunājām tikties dzīvoklī, lai noņemtu skaitītāju rādījumus un sastādītu nodošanas-pieņemšanas aktu. Kāda bija attieksme šajā dienā, nemaz nevar aprakstīt... Psihozā darbiniece nemaz neizlasot un neiedziļinoties akta saturā, meta to mums atpakaļ ar vārdiem, ka netaisās parakstīt šādus murgus. Kā rezultātā izdzina mūs no dzīvokļa un, izsakot mums aizvainojumus, aizbrauca prom. (akta saturs neparedzēja neko, izņemot skaitītāju rādījumus un to, ka nevienam nav pret otru pretenziju. Varbūt darbiniece nemāk latviešu valodu, tāpēc bija problēma ar iepazīšanos ar dokumentu?!)
Beigās palikām vainīgie, bez dzīvokļa, sačakarētiem nerviem un dienu.

Nezinu. Ja vēlaties tādu attieksmi, droši dodieties uz šo uzņemumu formēt nekustamā īpašuma lietas.