www.sudzibas.lv BN Group Boriss Nikolajevs/Nekvalitatīvs remonts

BN Group - Boriss Nikolajevs/Nekvalitatīvs remonts

Varu tikai piekrist iepriekšējam rakstītājam. Līmeņrādi šai kompānijā droši vien izmanto naglu dzīšanai nevis līmeņa noteikšanai. Šeit es nerunāju par milimetriem, bet gan par centimetriem!!! Manuprāt (šo to jau saprotu no celtniecības un esmu arī darījis) taisot grīdas un sienas no jauna nav šausmīgs ‘’kosmoss’’ uztaisīt līmenī lai ieliekot bīdāmās durvis tās pašas no sevis nevērtos vaļā (citā gadījumā ciet) pašas no sevis. Un flīzes arī šķiet ka liktas pa tumsu ar aizvērtām acīm. Šuves tik lielas ka starp flīzēm varētu ierīkot durvju aili uz istabu.Vēlāk pētot viņu mājas lapu arī atrodu visādas ‘’interesantas’’ lietas. Kā piemēram, kvalitatīvie meistari bez kaitīgiem ieradumiem ! Nu nezinu vai ‘’meistari’’ kas smēķē ik pēc desmit minūtēm ir tie kam nav kaitīgo ieradumu. Un tās alus pudeles manā dzīvoklī remonta laikā arī kāds kaimiņš būs tur ienesis..Atsauksmes mājas lapā! Nevienu personu kas atbilstu tādam, kas licis atsauksmi mājas lapā, internets un sociālie tīkli man arī neatrada....nu labi. Var jau būt ka es nemāku....pieņemsim.Tad nu tā. Dārgie tautieši. Uzmanieties no šīs personas un varbūt nepažēlojiet kādu naudiņu un lai uztaisa jums remontu kāds cits :)

Z