www.sudzibas.lv BN Group, Boriss Nikolajevs Nekvalitatīvi remontdarbi

BN Group, Boriss Nikolajevs - Nekvalitatīvi remontdarbi

Visiem silti iesaku kārtīgi pārdomāt, vai uzticēt savus plānotos remontdarbus kompānijai BN Group un tās vadītājam Borisam Nikolajevam, neskatoties uz solījumiem visu paveikt ātri, kvalitatīvi un ar garantiju. Pasūtījām šajā kompānijā dzīvokļa remontu ar garantiju uz 18 mēnešiem. Darbus patiešām paveica ātri, bet kvalitāte ir zem jebkuras kritikas. No jauna izbūvētā grīda nav līmenī, tāpat ar ģipškartonu apšūtās sienas ir šķības un nelīmenī. Pati kritiskākā kvalitāte ir flīzēšanas darbiem. Visas flīžu šuves ir nelīdzenas, lielas, ar bedrēm, flīzes saliktas kopā neprecīzi. Četrus mēnešus pēc jaunās izflīzētās dušas lietošanas konstatējām, ka tā ir nekvalitatīvi uztaisīta un tajā ir radusies sūce, caur kuru ūdens aizgājis jau līdz grīdas pamatiem un ģipškartona sienām. Darbu veicējs Boriss Nikolajevs atzina, ka darbs nav bijis kvalitatīvs un apņēmās pārtaisīt pirms 4 mēnešiem no jauna izbūvēto dušas kabīni. Un ne jau par velti kā tam būtu jābūt saskaņā ar līgumu un garantiju, par kuru samaksājām, pasūtot darbus. Nācās maksāt par visiem materiāliem, par kuriem vienu reizi jau maksājām un rezultāts ir vēl briesmīgāks. Flīžu šuves ir ar caurumiem, šuvotāja krāsa atšķiras no iepriekšējā, no jauna izflīzētas grīdas līmenis ir augstāks nekā iepriekš, līdz ar to vairs nevar ielikt iepriekšējās dušas durvis un sienu. Respektīvi, meklēsim citu meistaru un pārtaisīsim visu par jaunu. Nevienam neiesaku šādu "meistaru". Neprofesionalitāte augstākā līmenī un par kvalitāti vispār nevar runāt.

K Klients3 24.04.2015

Es arī otro reizi neuzticētu šai firmai savas mājas remontu. Bildes mājas lapā izskatās pēc tīrā blefa un krāpšanas, jo dzīvē darba kvalitāte neiztur nekādu kritiku. Izskatās, ka līmeņrādi tur neviens nav redzējis.