BMW-Wess Select - akcijas cena

ja nemaldos no 16. marta līdz 30 .aprīlim Wess-select notiek akcija visiem BMW modeļiem- pērc pie viņiem detaļu un darbs ir bezmaksas!Skan jau labi!Man ir vecs BMW 1992 gada, kuram ir janomaina 2 benzīna trubiņas!zinaju, ka tas nebūs dārgi, bet kad servisa meistars man pateica, ka 2 trubiņas + stiprinājumi izmaksās vairāk nekā simts(!) lati- biju vienkārši šokā!jau nākošajā dienā atradu servisu, kur ar visu darbu un materiālu izmaksās remonts apmēram no 7- 12 lv!Uzskatu, ka šis prestižais autosalons un serviss, gūst sev peļņu pateicoties akcijai-detaļas cenā ir iekļauts arī darbs!Viņs teica, ka liekot TIKAI oriģinālās detaļas, tāpēc esot dārgi, savukārt, kad izteicu domu likt neorģinālās detaļas-ar servisa meistaru pie kompromisa nenonācu!

L Lepi 27.04.2009

Dumja reklāma miņiem sanāca-domā, ka visi (muļķi) tūdaļ skries. Cīnies un nepadodies ar tiem asprātiem. Vai tad tiešām viņi uzskata, ka cilvēki neatšifrēs viņu lamatas.

J Jurka 28.06.2009

vaidzeej pateikt tam orangutaanam lai iedzer indi un noraujas podaa!

A A 28.06.2009

Jurka! Kur tik ļauni!

G Gača-jo 20.11.2009

Veči, nu ko jus ka lopi ? Vai tiesam domajat ka kaut-kas var but pa velti šaja pasaulē ? Protams ka vini grib pelnit, nevis nodarboties ar labdaribu. Pie tam Jus to vel neesat pelnijuši, ja jums pat žel izdalit drusciņ naudiņas lai uzturet kartibā to zirgu kuru čakarejat katru dienu !!! Tad nemiet VW-Lupo un aizmirsiet saukli "Bauda braukt", tas nav prikš jums skopajem !

N N7 14.09.2011

Piekrītu Gačam!

Vispār.. galīgi muļķīga sūdzība! Jo kaut ko pērkot, vai veicot remontu pie Dīlera, skaidrs, ka būs jārēķinās ar pieklājīgu sumu. It sevišķi, ja vēl brauc ar BMW. Jo oriģinālās detaļas tiešām nav no lētajām.
Vienīgi esmu šokēts par servisa pieņēmēju, ka neatradāt kopēju valodu par neorģinālajām detaļām.. Kaut kādai alternatīvai būtu jābūt.. bet tad drošvien gan vajadzētu maksāt par darbu, kas savukārt, protams, vairs neattiektos uz šo akciju.

Ja jau Tev, Artūr, bija tāda sāpe par to visu, vajadzēja risināt to problēmu, griesties kaut kur tālāk, piem. pie Rezerves daļu vadītāja, kam vajadzētu piestrādāt pie alternatīvas, vai pie kāda cita, kas izdomājis šo akciju. Bet Tu ņem un raksti te visādas muļķības. Jo servisa pieņēmējs ir tikai servisa pieņēmējs.. :) (neko sliktu nedomājot).

Visā visumā, Wess Select ir labs kantoris.. vismaz pagaidām! :)

R ri4y 14.05.2013

Manam draugam bija Jeep Cheroke, bija jānomaina apakšējais valnis. Aizbraucām uz Jeep Dilleri LV, pateica ka cena ir 1400 Ls, mašīnas cena vien 5000 Ls. Nospļāvāmies, it kā aizbildinoties ka detaļas pasūta tikai no ASV un vēl būs jāgaida vismaz 3 mēneši, aizbraucām uz LT Viļņā, pie tā paša Jeep dillera šo pašu valli nomainīja 3 dienās pa 700 EURO valnis+ 200 EURO darbs + uztaisījām 3 dienu ekskursiju, kopā ar naktsmājām 150 EURO, kur LV dilleri tādas cenas rauj? Zinu ka BMW oriģinālās 2 trubiņas+stiprinājums Vācijā pie BMW dillera maksā 45 EURO, protams par darbu vēl sākot no 200 EURO, varbūt mēģina pielīdzināties Vācijas cenām?