www.sudzibas.lv BMS Megapolis datori programmatūra (lietuviešu tilde)

BMS Megapolis datori - programmatūra (lietuviešu tilde)

Prieks par jauno procesoru tika sabojāts kad atklāju ka komplektā piedāvātā programmatūra neatbilst reklāmai. Vista un kasperskis bija OK, bet Tilde izrādijās tās meitas uzņēmuma lietuviešu versija. Kad līdzu šo kļūdu novērst veikala darbinieki izvairījās un atšūvās kā vien varēja. Domāju bez patērātāju aizsargu iesaistīšanas lieta nebūtu atrisinājusies, ja man nebūtu ienācis prātā lūgt padomu mūsu pašu tildei. Cepuri nost tie tikai pasmīkņāja par lietuviešu veikala darboņiem un samainīja manu "tildes Biuras" pret "biroju".
Cerams, ka turpmāk lietuvieši tādas kļūdas nepieļaus, jo kopumā man veikals (cenas un piedāvājums) patika.

U

J Janis 04.05.2008

Pilnigs murgs!!! Pardevejam, nav japarstada razotaja uzstadita programmatura, tapec ka ta nak bez maksas, iznemot windowsu protams.. Katram jaatbild pa sevi, es iegadajos un pats parliku, neviss gaju raudadams atpakal.. Esmu loti apmierinats un katru dienu iegriezhos BMS Megapolis, tikai mani neapmierina tie klienti kuri tere pardeveju un citu klientu laiku ar sadam bezjedzigam problemam!!! Skaties ko perc!

C cron-Janis04-05-2008 20.01.2009

"Pardevejam, nav japarstada razotaja uzstadita programmatura"

Jā, jo šādai aiz-trejdeviņiem-kalniem programmatūraLatvijā tirgotā datorā nav jābūt vispār in the first place! Klientam nav pirms pirkšanas jāpārlasa dators pa skrūvītei, lai pārliecinātos, vai tur nav kādi brīnumi sadarīti. Ja cilvēks Latvijā pērk parastu datoru, tad viņš arī (pilnīgi pamatoti) uzskata, ka šis dators ir pielāgots Latvijas (nevis Lietuvas, Brazīlijas vai Ķīnas) apstākļiem.

Pārdevēju vaina, viennozīmīgi. Un to cilvēku vaina, kas iepērk preci pārdošanai. Nepaskatījās, nepadomāja, negribējās, utt.

Bet visumā man veikals patīk, liels, ar labu izvēli un sakarīgām cenām, un normāls personāls. Tā ka viss OK, visādi jau gadās. Bet, protams, jācenšas ir.

P.S.
"es iegadajos un pats parliku, neviss gaju raudadams atpakal.. " - nu i duraks. PSRS arī tā bija - kā ko nopirka, tā pirmā lieta bija to saremontēt, lai sāk strādāt. ;)

K Krotow 29.05.2009

Tak BMS ir filiāles visā Baltijā. Konkrētie datori būs domāti Lietuvai, kāds būs partijas sajaucis. Citādi veikals pēc izvēles un cenām ir diezgan jēdzīgs. Tilde un cits licencētais softs lietuviski arī nav problēma - to var samainīt tepat Latvijā. Vairāk derēja iespēja nopirkt datoru bez preinstalēta Windows.