www.sudzibas.lv BluOr Bank Naudas līdzekļu neatgriešana

BluOr Bank - Naudas līdzekļu neatgriešana

10.03.2022. Mūsu uzņēmumam no Krievijas tika veikta rēķina apmaksa. 11.03.2022. , no korespondentbakas ing Belgium nv/sa naudas līdzekļi tika pārsūtīti uz blueorange bank (tagad nosaukums bluor bank) . Banka pieprasīja pārskaitījuma apliecinošus dokumentu, ko arī iesniedzām. Samaksa tika veikta par kravu pārvadājumu no Latvijas uz Krieviju. Banka pieņēma lēmumu līdzekļus neieskaitīt mūsu uzņēmuma kontā, bet atgriezt maksātājam. Uz doto brīdi 05.08.2022. Naudas līdzekļi nav atgriezti. Banka mutiski vairākas reizes ir apliecinājusi, ka naudas līdzekļi ir novirzīti atpakaļ, par rakstisku apstiprinājumu banka pieprasa apmaksu 500 eur apmērā. Pēc nosūtītāja bankas Gpi Tracking sistēmas 31.03.2022. Naudas līdzekļiem ir mainījies status - tikas atgriezti nosūtītajam. Kontu mūsu uzņēmumam banka slēdza, par to no konta atskaitot 515 eur. Konts tika slēgts vienas dienas laikā, ar iespēju naudas līdzekļus pārskaitīt tikai citam uzņēmuma kontiem, pārskaitījuma Cena 500 eur. Bankas attieksme nicinošā līmenī, bez jebkās ieinteresētības atrisināt radušos situāciju. Servisa kvalitātes līmenis kritiski zems.