Bluetooth Jabra BT2080 - Nekvalitiva prece

Labdien,
03.11.11 pasūtīju bluetooth Nokia, pēc dažām minūtēm pārzvanīja operators un pateica ka šīs preces partijai ir defekti.Ieteica citu un pārsūtīja piedāvājumu un e-pastu.Es pārjautāju vai šī prece deres Nokia telefoniem-atbilde-jā!Piekritu!!!Nākama diena 04.11.11 kurjers piegādāja prece, bet kad saku ieslēgt izradas, ka nedarbojas.Nākama rītā uzreiz uzrakstīju tam darbiniekam ka prece nedarbojās un ka vajag mainīt.Atbraucu uz veikalu darbinieki iedeva pieteikumu, kuru jāizpilda un saka, lai es arī uzrakstīju defektus!Viņš atrada kaut kādu traipiņu uz lādētāja.Es atteicos, jo ar tādu lādētāju prece bija piegādātā.Rezultāta darbinieks pateica ka mēs samainījām jauno preci uz bojātu, un atgriežam viņiem citu lietotu preci!Tā bija pateikts it ka es esmu krāpniece.Biju pilnīgi šoka.Tagad jāgaida 14 dienas kamēr būs preces diagnostika. Lūdzu cilvēki nevajag neko pirkt šajā i-veikalā.Viņi maldina pircējus!!!

U