Bloka Centrs SIA, (bijušais nosaukums Bloku Centrs SIA) - Krāpšana

Bloku Centrs SIA был перечислен 100% аванс за газобетонные блоки ROCLITE. Аванс был перечислен в 2016 году в декабре месяце.

На сегодняшний день Bloku Centrs SIA не поставил блоков, не вернул деньги, не оповестил своих кредиторов о положении компании.

На сегодняшний день Bloku Centrs SIA не отвечает на все телефонные номера, которые указаны на их сайте www.blokucentrs.lv, а это
+371 28 45 7777
+371 28 44 7777
+371 27 06 8068
+371 27 345 432
+371 28 123 345
+371 27 234 517
+371 28 269 338

Данная фирма больше не находится по адресу указанному на их сайте, а именно Krasta iela 86 – 707 kab., Rīga, LV-1019.
Данная фирма сменила адрес с Krasta iela 86 – 506 kab., Rīga, на Krasta iela 86 – 707 kab., Rīga.

Данная фирма сменила название с Bloku Centrs SIA на Bloka Centrs SIA.

Склад данной фирмы больше не находится по адресу Maskavas 462, Rīga.

Член правления компании Roberts Lobančuks (1976.года рождения) не выходит на связь с кредиторами, должен денег эстонскому заводу по производству газобетонных блоков Roclite, должен литовскому заводу по производству блоков, должен литовской траспотной компании, должен латвийской транспортной компании, должен латвийским обманутым физическим лицам, которые купили у него блоки.

Его напарник Jurijs Fikļisovs (1976.года рождения), который непосредсвенно заключал сделку, так же не выходит на связь.

I Igors1976 26.06.2017

Информация правоверная. Но являлся работником этой компаний а не напарником!.Который так же с остальными работниками остался кинут со стороны работодателя. Не нужно клеветать на людей которые не причастны к этому.

Работяга 26.06.2017

Так если все друг друга кинули значит фирма в прибыли?

I Igors1976 26.06.2017

Конечно в прибыли Роберт Лобанчук а не его работники

Работяга 26.06.2017

В полицию не пробовали обращаться он же не кефир в супермаркете украл!

J junijs 26.06.2017

dzirdēju kā ļoti daudz apkrāpto, sāktas daudzas krimināllietas par krāpšanu. Man paveicās, decembrī samaksāju un aprīlī saņēmu blokus, zvanīju mēnesi no vietas, katru dienu kamēr atveda. Tikai daži cilvēki saņēma pasūtīto. Vēl jau palika pie viņiem drošības nauda par paletēm

J JurijsFik 26.06.2017

Es, Jurijs Fikļisovs, atsaucoties uz šo sūdzību, gribu paust savu viedokli. Strādāju SIA Bloku Centrs no 2014. gada, kā projektu vadītājs. Līdz pašai pēdējai darba dienai biju algots darbinieks un godprātīgi pildīju savus pienākumus. Šī gada 26. maijā aizgāju atvaļinājumā un, atnākot 12.jūnijā uzzināju, ka es esmu atlaists no darba ar šī gada 29.maiju.Turpmāko laiku, direktors, Roberts Lobančuks, neatbildēja un maniem zvaniem un nenāca uz kontaktu. Visi finansiālie jautājumi firmā bija Roberta Lobančuka atbildībā un es, kā padotais darbinieks, finansiālo firmas stāvokli nezināju. Tā kā nevarēju sazināties ar priekšnieku, sāku lielākai klijentu daļai, kuri bija iemaksājuši naudu, kompensēt ar citiem, nolikavā esošiem materiāliem( skursteņi, pārsedzes, putoplasts).No šī gada 19.jūnija, saprotot visu situācijas smagumu, visi firmas telefoni tika pāradresēti uz direktora Roberta Lobančuka tālruni (28447777).Viņa atrašanās vieta līdz šim nav zināma. Esmu gatavs atbildēt uz visiem jautājumiem, kas ir manā kompetencē.
Lūdzu veikt korekcijas iepriekšējā vēstulē, kur ir minēts mans vārds. Citādi uzskatīšu šo komentāru kā goda un cieņas aizskaršanu un vērsīšos tiesībsargājošās instancēs.
P.S. Arī augstāk minētā komentāra autoram viņa zaudējums tika kompensēts ar citiem būvmateriāliem.

P pret.blokucentrs 26.06.2017

Все расстроенные и кинутые работники, а иммено IT специалист, мужчина,
который был непосредственно на выставке Māja 2017 с Юрием Фиклисовым, женщина, которая сидела в офисе в момент заключения сделки, отзовитесь! [slēpt]@inbox.lv

J jolanta 26.06.2017

Uzrakstiet lūdzu telefona numuru Jūsu. Mūsu kompānijai nesamaksāja par transporta pakalpojumiem.

B Bērziņš 10.07.2017

jūtu līdzi tiem, kas samaksāja avansu skaidrā nauda un bez papīriem, pat sūdzēties iemesla nav :/

J junijs 10.07.2017

Apmaksāja rēķinu, kā jebkuru pirkumu veicot. Kādus papīrus gribēji?

K Kartejaisapkrāptais 05.09.2017

Esmu viens no tiem, kurš 2016.gada novembrī samaksāja par blokiem un tagad nevaru sazināties ar Bloku(a) centru.
Varbūt šajā lietā ir kāda jauna informācija?

J junijs 05.09.2017

Iesniegumu uzrakstījāt policijā? Lai džeki dabū pēc pilnas programmas

K Kartejaisapkrāptais 05.09.2017

Jā, uzrakstīju, kas cits atlika?
It kā jau ''strjomna'' bija, bet laba štelle likās - ''samaksā tagad - atvedīsim tad, kad vajadzēs''.
Pagājušā gada rudenī zemes gabalam vēl nebija piebraucamā ceļa, lai blokus uzreiz vestu un noliktu vietā.