www.sudzibas.lv Black Care Netīrs solārijs

Black Care - Netīrs solārijs

Apmeklēju šo solāriju jau sen, bet pēdējo divu nedēļu laikā solārijs ir ļoti netīrs, ieejot kabīnē uz guļošo solāriju uzreiz var redzēt cik viņš ir netīrs, no iepriekšējiem klientiem nav notīrīts solārijs, krēma atliekas, pleķi, kā arī uz augšējā stikla roku nospiedumi, labi vismaz ka ir tur līdzeklis ar ko notīrīt, bet es maksāju un man ir vēlme saņemt kvalitatīvu pakalpojumu, jo lampas te ar nav jaunākās, eju regulāri, bet iedegums nav diez cik labs. vienīgi tas ka ar kk sanāk izdevīgi. Jaunā pārdevēja ar nelaipna, pat piecelties viņai grūti apkalpojot un pavadot klientu, esmu pati no apkalpošanas sfēras un tas man ļoti krīt acīs, labi tā apkalpošana lai ir kā ir, bet par to tīrību gan black care vadībai vajadzētu padomāt.

K