www.sudzibas.lv BKUS Juglas -20 endokrinoloģe Irēna Rinkuža Ļoti slikta attieksme, neieinteresētība

BKUS Juglas -20 endokrinoloģe Irēna Rinkuža - Ļoti slikta attieksme, neieinteresētība

Sveiki! Neiesaku vest bērnu pie endokrinoloģes Irēnas Rinkužas. Viņa pieņēma Juglas ielā 20. Griezāmies ar savu pusaudzi meitu pēc reāla padoma un risinājuma - regulāras galvassāpes un nesaprotama (it kā ne no kā) temperatūra. Esam jau visus iespējamos speciālistus izstaigājušas, meklējot cēloni. Esmu mamma, kam rūp, kā mans bērns jūtas. Gaidītā padoma vietā daktere vispār neklausījās mūsu novērojumos, tie viņai neinteresēja, balss tonis pavēlošs, runā ar mums kā ar niecībām no augšas. Noskaņojuma nebija, jo viņai redziet dators nestrādā, pat skatienu bērnam uzmeta tikai paviršu. Daktere bārstījās ar gudrām domām no savas ārstes redzējuma, piesauca starptautiskus pētījumus utml. Tas bija viena dusmīga, neapmierināta cilvēka monologs. Gaidītā padoma vietā sabojāts noskaņojums mums abām ar meitu, man kā vecākam sajūta, ka esmu ar sūdiem aplieta, jo nemāku bērnu audzināt. Labi, ka dzīvojam pierīgā un mums ir iespēja siltā auto atbraukt uz "konsultāciju", bet tur pat aiz mums mamma ar meitiņu no dziļiem laukiem atkūlušās ar sabiedrisko transportu. Tik tā iedomājos, ka arī viņu pēcsajūta būs līdzīga - iztērēts laiks un naudiņa. Kāpēc tādi ārsti strādā ar bērniem? Bērnu bieds. Un algu viņa saņem. Par ko?

I

Labdien!Lūdzam atsūtīt detalizētu situācijas aprakstu un Jūsu kontaktinformāciju uz [slēpt]@bkus.lv, lai varam sīkāk izpētīt šo gadījumu. Lai jauka diena! Bērnu klīniskā universitātes slimnīca

P Pūčupūc 30.07.2020

Ja būtu apskatījusies šos ierakstus,kad veicu pierakstu bērniem pie endokrinologa un nosauca šo dakteri,100% būtu atteikusies! Viss gandrīz tāpat,kā to apraksta savā sūdzībā Ilze13! ja pirmajā vizītē vēlīsti nevari saprast,kas tai dakterei par tādu īpanēju manieri,tad jau nākamajā un aiznakamājā,kura bija arī pēdēja,jo pie tādas nekompetentas dakteres vairs neiesim-kura ignorējot vecāku,pārmet bērnam-"slikti,ka zāles nedzer",bet tad,kad pajautāju kādas tad bija jādzer-tās, kuras izrakstīja 2018.gada beigās zāļu kurss līdz 2019.gada februārim,aprīlī atkārtotā vizītē -zāles neizraksta,bet 2019.gada oktobra vizītē pārmet -sliktu,ka nedzer zāles! Tad kad paprasu par kādām zālem iet runz,ja nevienas netika izrakstīts-tad protams daktere apvainojas-interesanti parko-par savu nekompetensci,un ka nesanāca neivājošā tonī turpināt runāt kā no augšas tikai ar bērnu-vecāku ignorējot kā tukšu vietu! Nezskatoties,ka tāds ārsts BUKS sanem atalgojumu,viņa arī strādā privātklīnikā "Bērnu veselības centrs" kur vizītes pie visiem speciālistiem ir tikai maksas! Nezinu,varbūt par maksu klīnikā tad ir uti-puti,zinoša un smaidīga un bērni ari tiek ātrāk diagnosticēti un izārstēti, pretējā gadījumā šādas vienas dakteres dēļ nu rodas tas jautājums-kādēļ mediķiem par nekompetenci un tādu attieksmi būtu jāpalielina alga?!

B Beta35 01.03.2018

Piekrītu šai sūdzībai.Arī ar dēlu biju uz pieņemšanu, piekam, par maksu. Attieksme briesmīga, nekādas ieinteresētības.Daktere vienaldzīga, augstprātīga.

davfreim 07.03.2018

"Esam jau visus iespējamos speciālistus izstaigājušas, meklējot cēloni." lūk arī atslēgas teikums visam.

A agita staņevica 20.09.2018

Ar savu meitu biju pie šīs dakteres un meitu nosūtīja uz magnētisko rezon. par naudu, ja kāds zin tas maksā 230€ pat neko neiesakot par valsts programu. Viarēja pateikt, kad ejot pie valsts apmaksāta endrokrin. ir magnēt. rez. rinda bērniem, kas ir par brīvu.Tagad viss no jauna .

V vellata 19.07.2021

Diemžēl arī es ar 15 gadus vecu meitu saskāros ar šo pavēlošo un visu nosodošo rinkužas attieksmi. Par minētās ārstes (ja tā šo personu vispār var nosaukt) zemo prāta līmeni manā situācija vēl norāda fakts, ka redzot analīzes, kuras tika nodotas 2017. gadā, šī persona ieteica obligāti meitai, kurai ir palelināts liekais svars un paaugstināts asinsspiediens, obligāti vakcinēties pret Covid, Ļoti nožēlojama un nepatīkama sieviete. Žēl, ka pirms vizītes neizlasīju atsauksmes.

A Auss 28.07.2021

Mēs arī esam pie viņas tikkai BKUS. Vienmēr aizejot pie viņa nelaipna.Aizgājām ātrāk pirms vizītes, pajautājām reģistratūrā vai varam tikt ātrāk? Jo mēs neesam no Rīgas un mūsu pieraksts bija pēcpusdienā. Reģistratūrā teica lai ejam pajautāt viņai, jo neviens nebija pie viņas. Viņa nelaipnā tonī-Nu bet jums pieraksts vēlāk man papīri jāraksta, neviens to manā vietā nedarīs. Pieņēma protams lika vilkt 3 gadus vecam bērnam masku, piebilstot tādā situācijā valstij.

D Dzintra 28.07.2021

Pāris reizes esmu vedusi dēlu pie viņas BKUS. Nekādu pretenziju pret viņu nav - zinošs speciālists, kurš neizplūst liekās sarunās.
Nepieciešamās analīzes un izmeklējumus nozīmē, rezultātus izskata, visu pastāsta kur jāiet. Uz valsts programmu magnētiskai rezonansei jāgaida ļooooooti ilgi, iespējams Jūsu bērns jau būtu vesals(un ja kaut kas nopietns - diagnozi jānosaka savlaicīgi) Domāju daktere to zin
. Uzskatu, ka arī pacientiem jārēķinās ar ārsta laiku, uz vizīti jāierodas laikus, ne par ātru, ne par vēlu.

D Darta_ 18.01.2022

Piekrītu, ka šai dakterei ir problēmas ar komunikāciju ar pacientiem un viņu vecākiem. Neapšaubu viņas zināšanu līmeni, bet bieži ir tāda sajūta, ka grib ātrāk mūs dabūt laukā no kabineta, Uz jautājumiem atbild nelaprāt.

V Vika85 20.03.2024

Pirms pāris dienām pierakstiju meitu uz vizīti pie dr. Rinkužas. Vakar izlēmu paskatīties atsauksmes un salasijos šeit sliktās. Protams sabijos par to, kas gaidāms vizītē, bet aizdoājos, ka internetā biežāk tomēr visi dalās sliktajā pieredzē, nevis labajā. Šodien bijām uz vizīti BKUS. Varu iedrošināt un teikt, ka Daktere bija ļoti atsaucīga. Visu pārbaudīja, izstāstija, parādija diagrammās un izraksstīja arī analīzes, paskaidrojot kam kuras būs vajadzīgas. Meita, kura ļoti baidījās no šīs vizītes, iznāca no kabineta smaidīga. Pierakstījāmies arī uz nākamo vizīti.
Pie tādas noslodzes, kā dakteriem, drošvien arī viņiem reizēm cilvēku pazīmes parādās un attiecīgi mēdz būt pa kādai sliktākai dienai, kad varbūt ne tā norit vizīte, bet es noteikti varu teikt tikai to labāko.

E Empols 25.03.2024

Jau vairākus gadus dodamies uz regulārajām pārbaudēm pie Dr. Rinkužas. Vienmēr attieksme pret pacientu - bērnu un arī pret mani, kā vecāku, ir bijusi laipna, saprotoša un sirsnīga.