BKI Baltijas Krievu Instituuts

Skola, kuas vadībasi un administrācijai studenti ir pilnīgas nulles, darbi tiek atnjemti un neatdoti vai "labākā"gadījumā pazaudēti, leakcijas vienkārši nenotiek, jo lektori nenāk uz lekcijām. Un par skolu nav nemaz tik maz jaamaksaa. ljooti suudiiga izgliitiibas kvalitāte.

L Leo 30.08.2003

Heh, povezlo tebje, u nas pravda filial v gorode BKI (Rezekne), no prepodi gadi i na lekcii hodjat i na seminarah struzku spuskajut. Ne znaju daze, chto luche.

M Minchux 13.10.2003

piekriitu un taadeelj notinos no turienes..dievs ar tiem 700Ls,toties tagad es RSU maacos un zinu,ka viss ir no manis atkariigs,jo visas lekcijas notiek un esmu apmierinaata!

M masa 21.10.2003

ja ne soglasna

I Inese 16.12.2003

Es nepiekŗiitu, man ljoti patiik shajaa skola, fil. Jeekabpilii. gan lekcijas notiek, gan pasniedzeeji naak uz lekcijaam :))

A agnese 19.02.2004

Piekritu,ka BKI administracija ir diezgan nedraudziga, un slinki vini ir,bet atseviski pasniedzeji ir loti zinosi un ineresantas personibas,programma ekonomikas fakult. ari ir ok.

. .A.Valter 25.03.2004

Uchus' v BKI 4 goda, i poka nichego uzhasnogo ne zametil...)))Naoborot - prepodavatelskij sastav dovol'no sil'nij, bol'shonstvo imeet nauchnie stepeni ili sami mnogogo dostigli v prakticheskoj rabote (Ogurcov, Loskutov, Muizhnieks i t.d.) Jur.fakultaate.

B B. 28.03.2004

Macos BKI koledza un ari tur vadibai viss ir vienalga lidz bridim kad runa ir par naudu, samaksa ir nesamerigi augsta nemot vera ka skola piedavata izglitiba ir samera zema limeni. Jebkura skola sen ir pieejams internets, tacu seit nez kadel ta vienkarsi nav, kaut ari tam tur vajadzetu but, piedodiet bet par 650Ls gada atieksmei pret studentu vajadzetu but tomer pretimnakosakai, lai nu ka neieteiktu nevienam seit macities, ja nu vienigi ir velesanas maksat, neko nedarit un pec tam iegut nekam nederigu diplomu:(

L Laasma 02.04.2004

Maacos BKI PR programma, esmu ljoti apmierinaata, apmierina gandriiz viss... Jaa, piekriitu- Internetam vajadzeetu buut, bet kameer to varu izmantot citur, tas neliek man mainiit domas par sho augstskolu. Manupraat, liela noziime ir izveeleetajai programmai...

Y yy 08.04.2004

Juridi4eskij fakultet v BKI silnee v 100 raz vsex ostalnix...LU do nego kak do luni..

A artis 11.05.2004

tā nu vis nevar teikt ka te vis ir tik sudigs jo bki nau tikai rīgā, bet arī smiltenē man viens paziņa macās bki smiltene par juristu un ir diezgan apmierināts varbūt kāds var iedot referatu "arābu tiesības viduslaikos" "esmu ja dzirdejiska rīgas bki ir s... nu ko darat kaut ko

S ss 04.06.2004

Juridi4eskij fakultet BKI na o4en' visokom urovne. Ego vipuskniki rabotajut po professii kak v gos. sluzhbax, tak i v firmax,i nikto ne zhalovalsa na ih podgotovku, v otli4ie ot tex,kto polu4il "samoe prekrasnoe" obrazovanie v LU.

I Ilona 26.06.2004

Narod!Vi ne pravi!O4enj!!! Urovenj obu4enija ne sravnitj daze s LU,tam papa za Vasju sdajot matematiku!...A u nas v Rezekne malo togo,4to lekcii ot zvonka do zvonka,no i vseh studentov vse prepodovateli znajut poimjonno i uvazajut!!A spros po polnoj programme,ne smotrja na to,svat ti ili brat!!!!A prepodovateli vse molodie,zanimaju6ie O4enj visokie posti ljudi!! O4enj tupie te,kto ploho pi6et o BKI!!! Toli e6o budet!~posmotrim,kto poumnee okazetsja po okon4aniju!!

N n 13.07.2004

BKI govno i tochka

J ja 13.07.2004

BKI - kontora po viwibaniju deneg i bolwe nihera ka4estvo brazovanija v BKI - a 4to eto takoe? tam slova takogo ne znajut

A Andris 06.02.2007

Pilniibaa nepiekriitu visam negatiivajam, augstskola ir priimaa. Pasniedzeeji ir profesionaali, zeel tikai ka lielaakaa dalja no LU, bet ko lai dara, ja tur nemaksaa un tiem naakas piestraadaat. Daudz pasniedzeeju ir taadi, kuri straadaa uzneemumos augstos amatos, taaka ir profesionaali savaa jomaa. Par maksu arii nebuutu ko striideeties, jo ir iespeejas ieguut atlaides, kaa arii tas, ka maksa jo pirmaa kursa nav mainiijusies.Ja cilveeks negrib maaciites, tad vinjam nekur nebuus labi.

в Виктор 01.02.2008

Я уже высказывал на этом сайте свое мнение о BSA. С одной стороны, здесь приятно учиться благодаря малому количеству лекций по сравнению с государственными университетами, практически нет домашних заданий, поэтому у студентов низкая степень загруженности. С другой стороны, понимаешь, что такое образование может плохо кончиться, ведь многие работодатели, очевидно, не признают диплом БМА. Дипломы ЛУ, где лекции идут с утра до вечера, наверняка дают больше шансов найти хорошую работу, чем дипломы БМА. Известные проблемы при обучении в БМА создает также халатное отношение к своим обязанностям сотрудниц учебной части — там запросто могут приписать необоснованный долг либо потерять какую-нибудь ведомость или документ. Я тоже учусь на юридическом и, надо сказать, обстановка на этой программе начала меняться, причем не в лучшую сторону! Довольно спорным является также распоряжение учебной части об отмене зачеток, что расширяет возможности для махинаций и просто проявлений забывчивости преподов, в плане выставления оценок.

V Vadim 02.02.2008

Нетак давно закончил BSA. Согласен с Виктором. Если приходишь устраиваться на работу, и в CV написано, что ты учился в BSA/BKI, то на собеседовании сразу начинается стёб, что, поверьте, не очень приятно... То есть люди сразу думают, что ты идиот какой-то, раз там учился, и тебе приходится доказывать, что ты не идиот (если это так, конечно))). Параллельно со мной некоторые такие дебилы учились, и нормально институт закончили, что просто слов нет)) Кажется в любом другом институте они бы вылетели после сессии 1-го симестра 1-го курса - а в БРИ нормально типа всё. После этого, когда это видишь всё - понимаешь, почему работодатели стебут над БРИ/БМА на собеседовании, сразу думая, что ты идиот какой-то, раз там учился))

A Aaaa 12.01.2009

Nevar LU jur. fakultāti salidzināt ar BKI jur.fak. Nevelti daudzos darba piedavajumos norada, ka priekšroka tiek dota LU studentiem... xa...

N Natalja 12.01.2009

BKI krieviem