Bk Invest - Krāpšana

Somijas vēstniecība! Renovācijas darbi! Kopā ar Andžeju Velve nesamaksā darbiniekiem algas no februāra, uz darbinieku prasībām par algu adbild: "tuliņ tuliņ būs"bet nekas vel nav izmaksāts jau jūnijs! Darat secinājumus paši par bk invest kompāniju

K

Inženieris 15.06.2016

Ar iesniegumiem uz VDI un VID!

D Dobrozhelatelj 01.09.2016

Lūdzu atstājiet savu telefona numuru vai uzrakstiet man vēstuli uz e-mailu [slēpt]@inbox.lv
jo pret viņam ir uzsākts kriminālprocess par Krāpšanu !!!!!

J Jelena S 18.02.2019

Jus rakstījāt, ka pret SIA BK -INVEST ir uzsākta krimināllieta.
Mani interesē, vai šī informācija ir patiesa?
Tā kā man ir pieejama sūdzība par parādu vairāk nekā 3000 eiro apmērā.
Un ir vēlme pievienoties.

K Kotovsky 15.08.2020

Labdien! Ka jums uzrakstit?

K Kotovsky 15.08.2020

Jusu pasts neeksiste vai ir cits?

Inženieris 02.11.2016

SIA "BK-INVEST", LV40003956150 - KRĀPNIEKI!

U uex 10.10.2017

Эти жулики и воры кидают людей на деньги! Нам не заплатили 10 000 евро за работу и оказание услуг. Имена данных преступников: Виталий Богданов, его сожительница и истеричная - Светлана Третьякова. Также у этих уголовников есть сынок, полный наркоман - Кирилл Богданов. Данный персонаж имеет судимости за грабеж и изнасилование. Эта маргинальная семейка проживает в Кадаге на Brūkleņu iela 4A. Если они вас кинули на деньги, угрожали вам или совершили иные мошеннические действия против вас, то пишите на uex [собака] tutanota.de. Объединим наши усилия против этих нелюдей.

J Jelena S 18.02.2019

Jus rakstījāt, ka pret SIA BK -INVEST ir uzsākta krimināllieta.
Mani interesē, vai šī informācija ir patiesa?
Tā kā man ir pieejama sūdzība par parādu vairāk nekā 3000 eiro apmērā.
Un ir vēlme pievienoties.