www.sudzibas.lv Biznesa Vide IK Prasa priekšapmaksu, ar naudu pazūd bez pēdām

Biznesa Vide IK - Prasa priekšapmaksu, ar naudu pazūd bez pēdām

Vēlos brīdināt par IESPĒJAMU KRĀPNIECĪBU potenciālos pircējus interneta veikalam ar mājas lapu www.veselibaunskaistums.lv. Mājas lapa - ļoti detalizēta un pamatīga, uzticību izraisoša. Pēc pasūtījuma noformēšanas un pieprasītās priekšapmaksas veikšanas tūlīt tiek saņemts e-pasts un pat reāls zvans (zvana jauneklis) ar tekstu, ka "pasūtītā prece šobrīd nav uz vietas (lai gan ekrānā bija uzraksts 50 gab.+), bet pēc nedēļas tā būšot pieejama". Tiek solīts zvanīt un piegādāt preci, bet paiet 3 ned. un vairāk ned. - un nekas netiek piegādāts, uz zvaniem un e-pastiem neviens vairs neatbild, nauda netiek atmaksāta!!!

S sintija302 29.11.2013

šausmas, šausmas-man tas pats. Es tie drausmoņiem Ls 111 par mitruma savaceju parskaitiju aaaaaaaa. Sintija.

A aorhideja2 29.11.2013

Varu iepriecināt! Tieši pēc 1 mēn., skaitot no tā brīža, kad sāku e-pastos pieprasīt šai firmai atgriezt man atpakaļ naudu, tiešām arī reāli saņēmu naudu atpakaļ savā kontā. Neticami, bet fakts!

K Kristine_ 12.01.2014

Man arī tas pats. Pasūtīju novembra vidū un solīja 3 darba dienu laikā piegādāt. Tomēr nekas tāds nenotika. Trīs nedēļas sūtīju e-pastus, lai uzzinātu kad piegādās, bet viņi katru reizi atrunājās, ka tuvākajās dienās. 3.decembrī uzrakstīju, ka gaidīt vairs nevaru, jo prece bija paredzēta dāvanai, bet jādavina pēc 2 dienām, tadēļ, lūdzu, lai atgriež naudu. Viņi atbildēja ok un, ka nauda tiks atgriezta likumā noteiktajā termiņā. Protams, pēc 30 dienām nauda nav atgriezta un nosūtīju viņiem pēdējo brīdinājuma e-pastu. Ja naudu šīs nedēļas laikā neatgriezīs, tad rakstīšu PTAC, lai tad redz, kas notiek, kad grib apčakarēt cilvēkus! NEIEPĒRCIETIES TUR!

V veselibaunskaistums 25.02.2014

Informējam, ka šobrīd nauda ir atgriezta tiem dažiem cilvēkiem, kam mūs apkrāpušā piegādātāja dēļ, naudas atmaksa bija aizkavējusies!
Vēlreiz ļoti, ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ja kāds tomēr vēl nav saņēmis savu samaksāto naudu, rakstiet uz [slēpt]@veselibaunskaistums.lv

K Kristine_ 21.03.2014

Nestāsiet nu pasakas. Ikviens godprātīgs uzņēmējs trīs mēnešu garumā kaut reizi atbildētu uz telefona zvaniem. Jūs neuzskatiet, ka ir nepieciešams atbildēt. Priekš kam tad Jūs vispār norādiet savā mājas lapā tālruņa numuru? Un arī vēstules saņemtu, nevis ignorētu, bet Jums šāda rīcība šķiet normāli. Tikai tad, kad Jums draud ar PTAC un policiju, atrodat iespēju uzreiz naudu pārskaitīt! Vai tik atkal nav kārtējā sagadīšanās? NEIEPĒRCIETIES TUR!

I Ing@J 02.11.2014

Es arī neieteiktu šajā internetveikalā iepirkties, rūgta pieredze .Iegādajos putekļu sūcēju, bet prece bija ar defektu. Naudu viņiem nav nekāda vēlēšanās atgriezt. Pazuda kā zeme iekrituši .Nāksies pielietot aizraujošākas metodes, lai viņus atrastu un dabūtu atpakaļ savu samaksāto naudas summu.

K kklients 22.01.2015

Es naudu par nepiegādādo produktu, kam DIEMŽĒL arī veicu priekšapmaksu, atpakaļ arī neesmu saņēmusi jau vairāk kā mēnesi! :(

M Maruta Albert 24.02.2016

Tieši tas pats ir noticis ar mums. Pasūtījums tikai veikts 8.02.2016. Saņēmām pasūtījuma apstiprinājumu un lūgumu veikt priekšapmaksu. Nākamā dienā saņēmām sekojošu vēstuli:
Paldies par Jūsu pasūtījumu!
Diemžēl šobrīd Jūsu pasūtītie vitamīni ir izpirkti un jauna to piegāde
ir gaidāma uz 22. februāri.
Ir 24. februāris, uz vēstulēm neviens neatbild, sazvanīt nevar!!

L Lāsma 22.04.2016

Tiesi tāda pat shēma , kā manā gadījumā .Sagaidīju datumu , sāku zvanīt , neceļ , tad e-pasti ar draudiem , unkā brīnums, prece atradās zibenīgi . Es tikai nesaprotu , kā viņi joprojām strādā ? Mājas lapa gan ciet .

K kkky 15.04.2016

Analogs gadījums, kā Maruta Albert !! Tikai ar to starpību, ka nauda nav saņemta līdz šim brīdim! IK Biznesa Vide nav vis individuālais komersants, bet gan individuālais KRĀPNIEKS. Cilvēki, neuzticieties viņiem!

M Mitra 29.04.2016

Vēl viens gadījums - pasūtījumu pieņēma marta sākumā, joprojām nav ne preces, ne naudas. Laikam jau bezcerīgs gadījums.

Jānis