www.sudzibas.lv Bitīte PII Ēkas projekts

Ķekavas novada Pii "Bitīte" - Ēkas projekts

Izglītības iestāde atgādina cietumu ar krāsainiem lodziņiem, rotaļu laukums - zonu, kur drīkst atrasies svaigā gaisā! Mazie bērniņi jau ar pirmo dienu grib bēgt prom! Darbinieki un vecāki dara neiespējamo misiju, lai mūsu maziņie tur justos labi! Ja tas būtu manā varā, es viņu nojauktu līdz ar pamatiem! Gaiteņi tumši, gari... U. T. T. Mīļie, ja vēl kādam tā šķiet, daram ko lietas labā! Aug mūsu nākotne! Lūdzu papētam citas lv pirmsskolas izglītības iestādes!

Satraukusies mamma!

V vitols 17.09.2019

Tas ir tikai un vienīgi, tavs personīgais viedoklis!

L LAD 17.09.2019

Esam pulciņš vecāku un darbinieku, kuri domā tieši tāpat kā es! Ceram, ka līdz augstākstāvošiem/ām tas nonāks! Un tikai tad spriedīsim par to!

L LAD 17.09.2019

Ar cieņu, bet ja uzrunā nepazīstamu cilvēku: vēstulē uzrunu sākam ar lielo T gudriniek!

K Kassandra 17.09.2019

Jums kāds liek uz turieni staigāt? Atrodiet kaut ko piemērotu savai gaumei. Reāli tāda sajūta, ka dzemdībās no dažām sievietēm kopā ar bērnu iziet arī prāts

0 min atpakaļ
Paldies Dievam ar varu kā bērnus mani uz turieni neviens neved!
Diezgan tumsonīgi Jūsu uzskati! Izglītojieties cienītā!
3x izlasiet virsrakstu!:)

L LAD 17.09.2019

Paldies Dievam ar varu kā bērnus mani uz turieni neviens neved!
Diezgan tumsonīgi Jūsu uzskati! Izglītojieties cienītā!
3x izlasiet virsrakstu!:)

L LAD 17.09.2019

Dubultā tādiem, kă Jums, lai saprastu par ko šeit vispār notiek sarakste!

L LAD 17.09.2019

Kara laikam 100% ?!? (piemērota iestāde)! Tikai apsargs pusaizmidzis staigā, garas stundas strādādams! :))