www.sudzibas.lv бистро обман работников

бистро - обман работников

Не советую никому устраиваться в эту фирму.Несмотря на договорённости при устройстве на работу, вы до первой зарплаты так и будете в неведении-сколько вам заплатят.Получив зарплату будете "приятно" удивленны!Такие ставки в общественном питании были в конце 90х годов.На такую зарплату сейчас не проживешь.Дворник получает побольше.В этой фирме поварам платят 8-10 латов, официантки и того меньше.

N nata 10.05.2009

Напишите подробнее где эта фирма находится. Пусть люди знают.

M Margita 10.05.2009

Varbūt jūs valsts valodu nezinājāt un nemācējāt derīguma termiņus nolasīt. Tā gadās. pieņem cilvēku darbā, viņš pasaka, ka visu saprot, bet neko nesaprot. Rezultātā darba devējam zaudējumi. Es arī iestājos par analfabētu atbrīvošanu no darba pienākumiem...diemžēl

J josivs 10.05.2009

Dzīvo šeit, un nezin valsts valodu, stulbeņi.

I Igors 10.05.2009

Man arī tā bīja, kad es nerunāju tik labi po latišski. Darba devējs ir atbildīgs, lai viss tiktu ievērots un neskolotos palūdz aiziet. Viss taisnīgi. tu apdrāudi viņa biznes. Tev jādomā pāšam, via svarīgi ar labu darbu. Bistro rullē. reaspect.

Z Zane 25.09.2009

jūs maz saprotat ko sakat??es pati strādāju agrāk šini firmā un tur nav nekada sakara ar latviešu valodas zināšanām, vienkārši firmas īpašniece ir tik liela žīdene, ka pa 21darba dienu 13h katrā no tām- samaksā algu 56LS.Pavāriem kā jau teikts maksāja 10Ls par dienu, labākajā gadījumā, bet oficiantem maksimālā alga pa mēnesi sanāca 70LS.Un to jūs uzskatat par normālu algu???tad paši pastradajat šinī firmā.Priekšniecei pastavīgi viss nepatika visi viņu apzog, u.t.t. Margarita, ja tu esi tik gudra tad varbūt pati pastradāsi tādā atmosfērā, par tadu smieklīgu algu???!!!