www.sudzibas.lv Bistro Alanya Nekvalitatīvs ēdiens, slikti sanitārie apstākļi

Bistro Alanya - Nekvalitatīvs ēdiens, slikti sanitārie apstākļi

Šī Kebabu ēstuve Talsos tika atvērta jau kādu laiku atpakaļ. Sākumā biju ļoti apmierināts ar ēdienu un drīz vien kļuvu par uzticīgu uzņēmuma klientu. Laikam ejot, arī citi vietējie šo vietu iecienīja. Priecēja tas, ka vienmēr īpašnieks bija savā vietā un ēdienu pat pats arī pagatavoja. Iespējams, ka šī veiksme, strauja ēstuves popularitātes augšana, lika īpašniekam domāt, ka mērķis ir sasniegts un vairs pie tā nevajag strādāt. Ar laiku ēdiena kvalitāte samazinājās, arī īpašnieks bija redzams retāk un retāk. Personāls tika nomainīts uz pavisam neprofesionālu. Pašlaik šī ,kādreiz tik labi vērtētā vieta, ir kļuvis par pavisam prastu ieskrietuvi. Trauki ir netīri, uz galdiem stāv ēdienu pārpalikumi. Bieži vien jūtama nepatīkama smaka. Pielikumā pievienoju attēlu, kur varat redzēt vienu no maniem "jaukajiem" atgadījumiem. Pasūtīju kebabu lavašā, kas ir viens no maniem iecienītākajiem ēdieniem. Kad to saņēmu, pamanīju, ka tajā ir mats. Pavāre piedāvāja matu izņemt un tieši šo te izņemto ēdiena daļu aizstāt ar jaunu. Tas man šķita ļoti smieklīgi. Saprastu, ka tiktu piedāvāts atgriezt naudu vai arī pagatavot jaunu ēdienu, bet ne jau tikai izlabot tā defektu. Piedegusi kebaba maize jau vairs nešķiet nekas īpašs, tā ir ierasta lieta. Pašlaik esmu apsolījis sev šajā vietā vairs neiegriezties. Iespējams, ka tad vismaz īpašnieks sapratīs situāciju un mainīs to.

Ar cieņu,
Uzticīgs Bistro Alanya klients

J

A Adnil 27.12.2017

Alanya arī man lika vilties. Šodien ar ģimeni aizgājām paēst vakariņas. Kebaba gaļa tika pasniegta jēla, nemaz nerunājot par to, ka lika mums 20 minūtes uzgaidīt. Tas arī nemaz nesarugtinātu, ja gaļa būtu līdz galam izcepta. Pasūtītais sidrs bija jāgaida tik ilgi kamēr pajautāju vai atnesīs. Glāzes sulām bija netīras. Kad aiznesu samainīt, man atbildēja, ka glāzes it kā esot tikko mazgātas. Kartupeļi bija neēdami, jo visdrīzāk nebija mainīta sen eļļa. 90% no kebaba gaļas bija tikai ādas. Esmu šausmīgi vīlusies. Kādreiz pati esmu strādājusi baznīcā, bet šādā ēst ir pretīgi.

C critical thinker 27.12.2017

strādājusi baznīcā?!

J Jānis Birznieks 12.08.2018

Bet garšot mācītāja duņķi nav pretīg?

J Jānis Birznieks 12.08.2018

Un vispār kāds sakars ar baznīcu?
Paika it kā ir no muslima.
Izmazgā vienreiz smadzenes! Gribēji ēst, ēd, Gribēji atrast nesaprašanos,,atradi.Vienkārši šitie gājeni :Ja že matj; besī.
Es Ventspilī esmu ar mieru gaidīt pusstundu, lai saņemtu to kebabu.
Ar cieņu,
johniz

J [email protected] 09.09.2018

Neesnu psihoterapeits. Nezinu problēmas. Bet lasot komentāru, liekas ka konkrētā būtne pārdzīvo vai grib pārdzīvot kādu agrāk piedzīvotu atgadījumu...

J [email protected] 09.09.2018

Baznīcas piesaukšana tik nozīmē, ka zemāk nav kur krist. Interesanti, ka krist un Kristus nozīmē to pašu.
Bet es redzu apresnējušu vidusskolas skaistuli,, kura gribēdama skaistu dzīvi, sapratusi, ka nebūs...P.sa visi...Nācās precēties ar pirmo sastapto metinātāju jeb jebko. Un lai noskalotu mieles, sāk gānīties

J [email protected] 09.09.2018

Negribu aizvainot metinātāju. Ir sieviete, kas grib bērnu...

T [email protected] 05.07.2020

LABDIEN! BISTRO ALANIJA PASUTITAJOS LIDZI NEMTAJOS 3 KABABOS GAĻA BIJA 2 % NO SALATIEM SATAVA BIJA 2 VEIDA KAPOSTI UN KAPOSTOS IZMIKUSAIS LAVAS. EDAMS TAS NEBIJA VIENOZIMIGI . UN ARI APKALPOSANAS SANITARA HIGENA IR ZEM KRITIKAS.