Bistro "16.korpuss", SIA"Riņķīši" - Bīstamie ēdieni!!!

„16.korpusa Mazie – dzeltenie noslēpumi”
(Brīvības gatve 214m/ 16.korpuss, Rīga)

Atveriet mājas lapu www.16korpuss.lv. Skaisti??? Bet kā ir patiesībā? Pastāstīšu Jums mazliet par paradumiem ēdienu pagatavošanā šajā „brīnišķīgajā” iestādē.
„Soļanka” - „garšīga”, mazliet smakojoša un slidena gaļa, pērnā gada desa, vairāk ķiploku, vēl vairāk garšvielu un neviens nekā nejūt, ēd un priecājas!
„Harčo” – ja pagāšnedēļ šajā vietā ēdāt plovu, tad šonedēļ būs Harčo, jo plovu neapēdāt!
Maltās gaļas ēdieni (kotletes, tefteļi u.c.) – neiesaku tos mēģināt, jo tajos tiek samaltas visas tās ēdienu atliekas, kuras nav izmantotas citos „garšīgajos” ēdienos.
Plānās pankūkas – it kā svaigas, bet pildījums gan nostāvējis ledusskapī n-to laiku un tas tiek taisīts no jau pieminētajām gaļas kotletēm.
Ja šodien ēdat burkānus ar ķiplokiem un zaļumiem, tad parīt ēdīsiet to pašu, tikai tomātu mērcē.
Šo sarakstu varētu turpināt un turpināt!!!
Īpašnieces Egijas moto: „Produkti maksā naudu, tāpēc nekas netiks izmests!!!” Ēdiena pārpalikumus dodam pusdienās iestādes darbiniekiem, bet ko tie neapēd, to sasaldē un atkal pārstrādā.
Šajā jaukajā iestādē trīs dienas traukus mazgāja cilvēks, kurš bija slims ar A-hepatītu. Bet kas tur tāds, galvenais, ka trauki „tīri”!!!
Vai esat apmeklējis šo iestādi??? Jums gan ir paveicies, tagad obligāti apmeklējiet arī ārstu – infektologu!!!