Birojs Accounting Adviser. - Krāpšana!!!!!

Labdien,Pasūtījām uzņēmuma dibināšanu, samaksājam skaidra nauda, bez čeka 600 EUR (viņa solīja vēlāk iedot kases orderi), aizpildījām visus papīrus. Uzņēmuma pārstāvis (iespējam īpašniece) Līga Marcinkeviča solīja, ka nedēļas laikā visu sakārtos un sazināsies ar mums. Kad uzzvanījām viņai pēc divām nedēļām, viņa teica, ka pirmo reizi dzird par kaut ko tādu, un lai mēs paradītu līgumu vai kādus apliecinošus papīrus. Protams, mums tādu nebija.Uzņēmuma nosaukums - Birojs Accounting Adviser.SS.lv izvieo sludinājumus ar uzņēmuma nosaukumu - Birojs Komerclīderi vai Juridiskais un grāmatvedības birojsMēģinājām atbraukt uz viņās ofisu - Bruņinieku iela 33-1,Rīga, bet neviens mūs neielaida!Cilvēki, lūdzu, uzmanāties no šis sievietes!!! Viņa ņem naudu, un neko nedara!!!! Reāla krāpšana! Ar cieņu,Gatis

G

L lohatrooniemhahahaha 04.03.2015

taa jums ari vajag, lohi dolbanie.
nav ko dibinaat 20 gados uzneemumus.
jo jums aanyway ar jusu aitas smadzeni draud bankrots.

D dddddddddddddd 04.03.2015

jus tak paarpiipeejusies spaisinieki esat.vareejaat veel uzrakstiit, es bomzim aizdevu 1000 euro, un tagad nevaru dabuut back. ahahahaha