www.sudzibas.lv Bioloģisko aku izplatītāji Nav profesionāļi savā jomā

Bioloģisko aku izplatītāji - Nav profesionāļi savā jomā

Vēlos izteikt nožēlu, ka visi bioloģisko notekūdeņu attīrīšanas iekārtu ražotāji un izplatītāji, ar kuriem sanācis kontaktēties, ļoti vāji pārzina to jomu, kuru viņi pārstāv.

Uzdodot jebkuru jautājumu atbilde ir viena- pielej baktērijas 15 Ls vai izsūc konteineru - 30 Ls. Un viss.
Bet mani interesē pati procesa būtība dziļākā līmenī. Saprotu, ka kaka tur sadalās ātri augošas baktērijas ietekmē.
- Vai piegādātā gaisa daudzums ir adekvāts?
- vai radušos dūņu daudzums ir adekvāts?
- Kādā krāsā jābūt noteikūdeņiem akā, kas liecinātu, ka baktērijas strādā labi?
- Vai putas nosēdināšanas sekcijā ir labi vai slikti?

Neviens neko nezin, nevienam nekas neinteresē.

I

S sfsdfsd 25.09.2009

Vienīgais ko varu pateikt - ināra, tu esi kaza, ja domā attīrīt bioloģiski notekūdeņus, tad saproti, ka tās akas domātas kanalizācijai pašu mājās, lai tavas kakas var izbērt tavā puķu dārzā pie loga, bet atceries, ka tāda attīrīšana smakas ziņā līdzvērtīga cūku kūts smakai, tikai ka attīrās ar baktērijām ne ķimikālijām, gribi saprast kas tas ir - aizbrauc uz rīgas attīrīšanas iekārtām buļļu salā un viss būs skaidrs