AtrisinātaBio2you - Krāpšana

Vēlējos pabrīdināt, kuri vēlas iet strādat uz bio2you ražoti/ noliktavu. Strādāsiet bez līguma, un algu saņemsiet aploksnēs. Prikekšniece itkā saka, ka tikai pirmās 2 nedēļas strādāsi bez līguma, tas esot pārbaudes laiks. Bet īstenībā pat pēc 6 nedēļām priekšniece nevēlas ne dzirdēt par normālu līgumu. Ja izdodās panākt, ka pieņem darbā ar līgumu, tad pārbaudes laiks var būt vairāk par 7 mēnešiem līdz izdodas izkarot normālu līgumu. Atvaļinājuma oficiāli pienāktā nauda netiek maksāta. Nemaz nerunājot ja nākas saslimt. Bieži dod piespiedu bezalgas atvaļinājumu. Priekšniece Rita nemaz nebaidās no pārbaudēm, jo viņai esot pazīšanas.. Attieksme pret darbiniekiem drausmīga.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.07.2019

Uzņēmuma Bio2you pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A AnvoyT 25.03.2018

Pārāk daudz pretlikumību, lai būtu iespējams izsprukt sveikā cauri. Valstī noteiktais maksimālais pārbaudes laiks ir trīs mēneši, par nodarbināšanu bez līguma pat nerunāsim... Ir aitas, ir cirpēji, protams. Taču jebkurā gadījumā ir vērts tādus kantorus dod ņemšanai priekšā visām iespējamām iestādēm un inspekcijām pēc kārtas. Un tā kārtīgi, iesniegumus ar atsaucēm uz likuma pantiem.