www.sudzibas.lv Bio Energy Product Ltd Schlechte lettische Angewohnheiten

Bio Energy Product Ltd - Schlechte lettische Angewohnheiten

Ladies and Gentlemen,
Latvia enter into a business partnership based on years of friendship, can easily backfire.
There are two men, one of two Gints Peterson of a handshake to seal a deal and then steal this partnership and their contacts, knowledge and ideas easily.
For years a friend and suck for free to leave work and a shank 10 jahrige Freud simply risking.
Too bad it is in our country so what.
Life would be much better and easier if people had more corner before a Resp nader.

Dāmas un kungi!
Latvija stāties uzņēmējdarbības partnerības balstās uz gadu draudzības, var viegli priekšlaicīga.
Ir divi vīrieši, viens no diviem Gints Petersons no rokasspiediena, lai aiztaisītu galā, un tad nozagt šīs partnerības veidošanu un viņu kontaktus, zināšanas un idejas viegli.
Jau gadiem draugs un sūkāt bez maksas atstāt darbu un kātu 10 jahrige Freida vienkārši neriskējot.
Pārāk slikti tas ir mūsu valstī tik ko.
Dzīve būtu daudz labāk un vieglāk, ja cilvēkiem būtu vairāk stūris pirms Resp nader

K

C Cicis 19.12.2011

Izcils raksts !
It sevišķi - "sūkāt bez maksas atstāt darbu un kātu "?

A American 20.01.2012

Labdien,

Šo rakstu pasūtītāji ir pamuļķi no Izraēlas, kam netika pagarināts Dīleru līgums, jo nepilda saistības - nemaksā. !!! Amos Ordāns un Rons Weinbergs . Uzmanieties . Remax ; Holly Land New Products utt. Ecotrend. Nabaga izrealiešus divi Latvieši apmānīja . Oi-Oi-Oi. nabadziņi. Uzmanaties no tiem žīdiem. Ja vajag kādam vairāk info par šiem afēristiem - sūtiet ziņu uz emailu. Centīsimies palīdzēt.
Paldies.