Biļešu Paradīze - PVN?

Pērkot biļeti pēkšņi izrādījas, ka biļetes cena nav vienīgais, kas jāapmaksa. Kad biļete jau tiek izvēlēta, vēl uzrādās interneta veikala izmantošanas maksa - € 2.21!!! Kāpēc citiem interneta viekaliem tādas maksas nav?? Par ko šī summa tiek ņemta?
Vai tas ir vispār likumīgi? Es taču netereju viņu papīru, krāsas, es daru visu pati caur elektronisku sistēmu.
Kāpēc par to vēl jāpiemaksā?

N

donna b 29.05.2014

Ja Tu piekriti maksat, kaut 1000 eur par i-veikala izmantosanu, tas ir likumigi. Kaut gan par ko si maksa ir...par web-lapas uzturesanu, da jebko...par ko AirBaltic nem papildus maksu uz papildus maksas? Par to pasu, jo gribas vairak nopelnit.

S Silvija Vītola 18.12.2016

Oktobrī iegādājos 4 biļetes uz Ziemassvētku koncertu Domā ar I.Galantes, S.Jēgera un citu mākslinieku piedalīšanos. Izvēlējos dārgas biļetes, 22.00 EUR par vienu biļeti, 6.rindā ar labu redzamību centrā. Ierodoties uz koncertu 17.decembra vakarā, biļetēs norādītās vietas tika nosvītrotas un tikām pārvietoti uz citām vietām, no kurienes absolūti nekas nebija redzams. Sēdējām aiz staba un kanceles. Ja jau tā, tad būtu pirkusi biļetes aiz staba un maksājusi daudz mazāku summu. Mani aizvainoja šī attieksme, jo biļetes tika dāvinātas mazbērniem Ziemassvētkos. Vai tas tāpēc, ka zāles iekārtojums tika mainīts, lai mūsu "izcilās" valsts amatpersonas varētu izmantot labdarībai veltīto koncertu? Nu, tad nu gan Labdarība - izstumt no vietām tos cilvēkus, kuri pirkuši biļetes ar domu, ka ienākumi novirzīti labdarībai. Kāda nez Biļešu Paradīzes loma šajā pasākumā???