Bikur Halim - NAV SUZDIBA

Es nesudzos ,bet rekomendeju , ja vajag remontet,raut, zobus,higiena, vai vel kas cits versties uz Bukur Halim, pati tajsiju tur zobas pie Jelenas Bashkirevas, jauna laba specialiste,loti laiplna,pieklaiga,taktiska,
Dazi no kolegiem kuri ir vecaki par vinu vareetu pie vinas macitties ( spriezu pec to ko nolasiju seit).
Bus varbut nedaudz dargak , bet jus varat but drosi ka maksaiet par kvalitati! arii zinu ka vizi zobarsti un vispar visi arsti tur ir loti labi,profesionalie,laipni,Klinika NAV leta , bet sliktakos gadijumos tiesam IR veerts versties uz turien.
Paldies jums visiem par jusu darbu!

H hopa 04.12.2014

Nezinu par Baškirovu precīzi, bet zinu gan cilvēkus, kas iznāk no šīs iestādes ar "holivudas smaidu" par daudziem tūkstošiem un 2 gadus vēlāk paliek par invalīdiem ar izņemamām platēm mutē...
VIELA PĀRDOMĀM