www.sudzibas.lv Bikram Yoga Slikts serviss

Bikram Yoga - Slikts serviss

Lai arī cik bikram joga/karstā joga ir lieliska, neiesaku apmeklēt tieši šo klubu. Cenas ir augušas, kas it kā ir saprotams, bet kvalitāte ir diezgan zema. Runa ir tieši par nodarbību vadītājiem. Bikram jogā ir ļoti specifiska un svarīga disciplīna, tā nav vieta, kur būt vaļīgam, slinkam un nesekot procedūrai. Pārāk daudz reizes bijis tā, ka vadītāji neaizrāda momentos, kad dalībnieki neievēro procedūru un noteikumus, kas ir atrodami mājaslapā. Vadītāji arī pārsvarā izdara savu ''minimālo programmu'' jeb diktē un stāv uz vietas. Ir bijuši ārzemju vadītāji, kas rāda priekšā pozas, koriģē dalībnieku pozas un kopumā vada nodarbību ar pilnu atdevi. Es katru reizi maksāju pilnu cenu, bet ne vienmēr saņemu pilnu gaidīto kvalitāti. Skumji. Nodarbības notiek tikai vienā laikā (plkst 18: 15) un sestdienās nenotiek; domāju, ka tas ir ļoti neizdevīgi, apmeklētājiem nav daudz opciju. Un tiem, kam vajag kādu izziņu priekš apdrošinātāja par apmeklētajām nodarbībām - jums pateiks ''jā, labi, protams uztaisīsim''. Tad netaisīs un kad atgādināsiet par šo vajadzību, tad teiks ''paši taisiet, tas ir papildus darbs mums''. Pāri visam - mēdz būt arī tehniskas problēmas ar temperatūras kontroli.

B

Ds

Ja esat jau atradis risinajumu, tad es ierosinu ienirt relaksacija: https://elienspa.lv/ru/spa-protsedury