www.sudzibas.lv Bigbank Uzņēmuma politika

Bigbank - Uzņēmuma politika

Esmu vairākkārt izmantojis šīs kompānijas līzinga pakalpojumus, līdz šim nav bijis nekādu problēmu. Tomēr 9 dienas pēc maksājuma kavēšanas (atzīstu pirmo reizi biju piemirsis samaksāt rēķinu),tā vietā,lai atsūtītu atgādinājuma e-pastu vai sms, viņi uzreiz atsūta pa pastu vēstuli par līguma noteikumu pārkāpumu un papildus uzrēķinot 7.11 EUR par pārkāpumu. Manuprāt, tas šai konkrētajai situācijai nav adekvāti un man personīgi tas šķiet aizskaroši. Redzams, kādi ir kompānijas uzskati par augsta līmeņa klientu apkalpošanu, ko viņi izmanto savos lozungos. Saprotams, ka viņiem interesē tikai nauda un argumenti, ka līgumā taču ir rakstīts... Tolerance = 0 Līdz ar to vairs neizmantošu ne BIGBANK, ne arī sadarbības partnera EURONICS pakalpojumus, kur tika iegādāta līzinga prece, jo peļņa ir vienīgais vārds , ko viņi acīmredzot saprot !

Likumsargs 26.11.2015

BIGBANKA - ātrākais ceļš uz bankrotu!
Noformē līzingus uz viltotiem dokumentiem!

E Edgars O 26.11.2015

Esmu arī saņēmis šo vēstuli kādas divas reizes, bet vēstulē ir atrunāts, ja samaksās 2 dienu laikā no vēstules saņemšanas brīža, tad vēstule tiks anulēta un man tā arī tika darīts. Vajadzēja uzreiz samaksāt nevis vilkt garumā pēc vēstules saņemšanas.
Vajag iemācīties lasīt visu, kas rakstīts.

R ri4y 27.11.2015

Zinu vienu cilvēku, kurš pret šiem ir vinnējis tiesu! Gribu piebilst ja aizņemies jāmaksā! Situācija bija šāda aiņemās no viņiem 500 Ls, kā zināms procenti ar soda procentiem nedrīkst pārsniegt 100%, jeb 1000 Ls, gadījās tā kā pāris mēnešus cilvēks bija bez darba un nevarēja samaksāt, atnākot uz BiGBANK (piebildīšu viņam bija jāatdod 780 Ls, uz to brīdi viņš bija atdevis pusi, viņš cerēja ka ar soda procentiem summa būs maksimums 600 Ls, jeb nepārsniedzot 1000 Ls, izrādījās šie no viņa gribēja 240 Ls pamatsumma, 300 Ls procentos un 729 Ls soda naudā, viņš iesniedza dokumentus tiesā. Beigās dabūja ka šie viņam apmaksāja advokāta pakalpojumus 150 Ls, tiesas izdevumus ap 80 Ls, kā arī dzēsa viņa kredīta summu. Vēl pirms tiesas zvanīja BIG BANK pārstāvis sākumā mēģināja vienoties, ka viņš atdos tikai pamatsummu, jeb 240 Ls, pēc tam piedāvāja zelta klienta statusu un aizdevumu līdz 2500 Ls ar 15% gadā.