www.sudzibas.lv Bigbank nadas izpišana

Bigbank - nadas izpišana

2007gadā tika nozagta pase griezoz policija izmeklešana neuzsāka tad pēc pariris menešiem atnāk no bigbank vēstule kapē es nepildot kredīt saijstibas es viniem izskaidriju ka ne ko nau nēmis vini jautāja vai es esmu grizies policijā sakara ar pases zakšanu unosutīju viniem policijas abstiprinājumu vini pateica ka imekles incidentu un nozuda uz 5 gadi tad pekshni patadās un sāk piedzit man naudu esu pradā un vis es grizos policija, bet izrādā ka ka imaeklešanas procesam ir iestajies noilgums,tatd bigbanka tiši novilcināja laiku lai lai nevaretu usakt izmeklesanu da vini fiksi nodod mani kredita pidzinējiem un kā jau visi zin sākās elle zvani vēatules.

Atbilde no BIGBANK Support Pārstāvja atbilde 26.03.2018

Labdien,

Lūdzu, atsūtiet savu vārdu, uzvārdu un personas kodu uz e-pastu: [email protected], lai mēs varētu izpētīt situāciju.

Bigbank

A

Komentāri (12)

Kolta 23.03.2018

Varbūt policija neizprata jūsu rakstīto ziņojumu par pases zādzību.
Īstenība pašam vajadzēja interesēties kā notiek izmeklēšana nevis tad, kad jau ir par velu, jo, tomēr, pase ir galvenais cilvēka dokuments.

Bomboklak 23.03.2018

Manas acis!
Gramatika!

Facepаlm 23.03.2018

Lieta vienkārša, tu esi stulbenis, kas izdomāja uztaisīt afēru ar it kā nozaudētu pasi, pēc tam it kā kāds cits izmanto tavu pasi, lai paņemtu kredītu, un tu pēc tam it kā neesi vainīgs, jo policija neuzsāka izmeklēšanu. Daudz tādu gudrinieku, kas pēc tam iekrīt savos sūdos.

A Aaw 24.03.2018

Jā varbū ar gramatiku nau vis kārtība tomēr es nesmu banku trolis kā jū te salasijušes pats tu esi galīgs ideots,aferisti ir ārie kredīti kuri dendelē naudu tv reklāmas un cik dzive ir skaista idiotisms kautkāds

A Aaw 24.03.2018

Tu gudriniek kur banka bija 5 gadus vina uznēmas izmeklēsanu kas vinai nebij ma nekadu jautajumu imeklašanas laikā vai viņa negribeja iesaistit policiju jā biju muļkis ka viņiem uzticejos un vini prādās tad kad iestajas noilgums izmeklēšanā, baigi daudz sakritību vai ne banku troļi

Kolta 23.03.2018

Sūdzības virsraksts izsaka tik daudz.

Ventilators 23.03.2018

Jums nav kauns rakstīt?

Bet īsumā, ja dzīvē ir problēmas ar kādu no iestādēm, tad jānokārto līdz galam nevis jāaizmirst. Tā ir jūsu neizdarība, ka tam nesekojāt līdzi un atstājāt pašplūsmā visu. Te ir rezultāts.

Dainis 23.03.2018

Pēc virsraksta spriežot sūdzība ir par to, ka bigbank ''izpis* Nadju'' ? Parasti cilvēkiem ir noteikta kārtība no sākuma pabeidz pamatskolu un tad saņem pasi.

smejiesvesels 23.03.2018

Laikam pērtiķi mūsdienās raksta gramatiski pareizāk...

J John 19.07.2018

Latgaliski laikam rakstīts :D

C critical thinker 23.03.2018

tik atklāta sūdzība laikam šeit nav bijusi

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 24.03.2018

Uzrakstiet: [slēpt]@inbox.lv
Atrisināsim Jūsu problēmu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes