www.sudzibas.lv Bigbank mistisks parāds

Bigbank - mistisks parāds

Saņēmu sms ar lūgumu sazināties ar banku parāda dēļ! Jūtos ļoti izbrīnīta, jo visu katru mēnesi esmu samaksājusi! Izrādās-piestādīta kāda mistiska kavējuma nauda, par kuru es tika esot informēta (nevienu ziņu vai vēstuli ar šādu informāciju neesmu saņēmusi) ! To arī darīju zināmu operatorei, kas izklausījās ārkārtīgi garlaikota un piemetināja vēl, ka es tāpat varu palikt pie savas patiesības! Kad jautāju kāds ir kavējums - cik dienas, un vai nav tā, ka es no savas puses esmu skaitijusi laicīgi, bet viņi nav saņēmuši, jo tāda situācija ir arī šajā mēnesī, ka nauda pārskaitīta bet nav saņemta-man neko neatbildēja!
Briesmīga banka, šausmīgs serviss, šī nav pirmā reize kad ar viņiem problēmas...NEKAD NEVIENAM NEIESAKU!

B BIGBANK 12.04.2017

Atvainojamies par radušos situāciju.
Lūdzu, atsūtiet savu vārdu, uzvārdu un personas kodu uz e-pastu: [slēpt]@bigbank.lv, lai mēs varētu izpētīt situāciju un piedāvāt Jums risinājumu.

Bigbank