Bigbank - Meļi

Reāli gribas viņus uzspert gaisā!
Ar tādu tekstu reklamējas-Ātrākais Ceļš uz naudu-smiekli un asaras nāk!!!!!
Sāku sestdien-pieteicos internetā kredītam,okey,varbūt sestdiena brīva viņiem vai kā-nezinu,bet pienāca pirmdiena un nekādas atbildes,kaut lepni uzrakstījuši,ka ar ums sazināsaies. Tā nu es nogaidiju trīs dienas un nekā-ātrākais ceļš uz naudu:DDDD.
Pieteicos faking otro reizi-oppā,vakarā pēc sešiem zvana,lai ierodos Origo,parakstīt dažas lietas.
Okey,aizbraucu un aizpildiju visu to pašu ko nettā-tad priekškam nettā kautko pildīt????
Ar to vēl nekas nebeidzās un nākošajā dienā zvana un saka lai atkal atbraucu-aizbraucu kā nu jau ēzelis ar ātrāko ceļu pēc naudas un viņi man paprasa izdruku no konta par pēdējiem trīs mēnešiem-kaut internetā rakstīts,ka tas vajadzīgs,ja vēlaties paātrināt procesu!
Tad nāk nākošais gājiens no šo idiotu puses-viņi vienkārši pazūd uz trīs dienām un ne ziņas ne miņas-kas par sviestu-vienkārši trūkst vārdu!!!!!!!
Okey,man mērs pilns un sāku šiem zvanīties-atbilde sekojoša-oj oj oj mēs nodosim Jūsu info tālāk rīt Menedžerim-tā nu pagāja vēl viena diena!
Pienāk nākošā,nujau pec skaita 11 vai 12 diena un tie ATKAL nezvana bļin-pārskaities biju nereāli @!
Zvanu tagad atkal pats-pid....!!!! Oj jā Jums šodien atzvanīs un pateiks kas un kā. Okey,es ar savu faking īsāko ceļu pēc naudas ATKAL gaidu nu jau 13 dienu [slēpt]@!
Tad tie velni piezvana un pasaka,ka mans pieprasijums tika izskatīts un ATTEIKTS!!!!
Kāds sviests man bija jāsagremo lai beigās tie idioti izdomātu man atteikt kredītu-I D I O T I.
Jo sabojāta kredītvēsture man nav un nu jau noteikti nebūs,jo kreditus tiešām netaisos ņemt,tagad pārdomāju!

B burundux20 27.06.2015

Mīļais clvēk, ar šadu attieksmi nekur tālu netiksi :D man piem ar Bigbank tieši Origo nav nekādu problēmu - 3x biju ņemusi tur jo vajadzēja un visās 3 x bija super duper ātri - jau kad rakstīju iesniegumu bankā uzreiz arī vajadzeja viņiem konta izdruku tik nevis par trim mēnešiem, bet par sešiem mēnešiem, aiznākamā dienā bija zvans, ka viss kārtībā, un jau tajā pašā dienā parakstīju dokumentus un pēc paraksta nākamā dienā naudiņa bij kontā :) un lai gan arī man bij tajā brīdī kredīti man piešķīra :) tā ka, nezinu vai tiešām ir tā kā te raksti