www.sudzibas.lv Bigbank Krāpšana, draudi

Bigbank - Krāpšana, draudi

Neiesaku! Bigbank ir krāpniecības kantoris. Liek maksāt par it ka izsūtītām vēstulēm pa pastu, kuras cilvēki nemaz nesaņem, tā vieta, lai sūtītu informāciju e-pastu. Un piedzen vēstuļu izdevumus kaa parādus! Taču nenorāda, ka parāds par vēstulēm. Piedzen parādus par ikdienas procentiem, par kavējuma procentiem un vēl par vēstulēm, katra par EUR 7.11. Pilnīgs vāks! Kā kaut kas tāds tiek pieļauts Latvijā?
Darbinieki nelaipni, draud un nemāk latviski runāt, konkrētāk Egija Miķelsona. Kaut viss tiek maksāts un laicīgi! Paši neatrod maksājumus un tad zvana un bļaustās. Nožēlojami! Miera labad piekritu tām summām pat vēstulēm, nav spēka cīnīties. Bet uzskatu, ka Tā nav banka, bet kāds midzenis. Uzmanieties un varbūt ņemat līzingu normālā bankā!

P Pretenzija Pretenzija 02.02.2017

Tālāk no kredītiem, kā no uguns, tā-lāk!

Latviešu tautas 02.02.2017

AIZNIEMIES - TAD MAKSĀ!

BondsBonds 03.02.2017

Neticu! Ja jau viss tiek laicīgi maksāts, tad nav iemesla pat izsūtīt vēstules! Liekulis!

Latviešu tautas 03.02.2017

Liekulība - latviesu mentalitātes stūrakmenus!

P Pretenzija Pretenzija 03.02.2017

NeTirs, liekul'iba ar'i ir krievu un citu tautības stūraakmens, nevis tikai Letiņiem!

Latviešu tautas 04.02.2017

Jums no jusu senčiem - ebrejiem...

P Pretenzija Pretenzija 04.02.2017

Kādiem ebrejiem, ej izgulies, Paranoja!

Latviešu tautas 04.02.2017

Latviets = vācietis (1 kāzu naksts vācu baronu laikā) + ebrējs + dānis + zviedrs + krievs (vendens) - ...

Latviešu tautas 04.02.2017

Latviets = vācietis (1 kāzu naksts vācu baronu laikā) + ebrējs + dānis + zviedrs + krievs (vendens) + ...

P Pretenzija Pretenzija 04.02.2017

Jā, jā, tāda vēsture zināma, arī mūsdienās. Viss joprojām turpinās, tīrrasiņu nav vairs daudz, nevienā tautībā.

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!