Bigbank - Krāpšana

Sanāca nesamaksāt 2 mēnešus maksājumu Bigbankai ģimenes apstākļu dēļ, tika sazvanīts bigbank un teikts, ka šobrīd nevaram samaksāt parādu vai varam pagarināt termiņu un maksāt mazāku summu uz ko tika pateikts kategorisks nē un piedāvāts maksāt 6 mēnešus par 65€ vairāk, nepiekritām, jo nespējam šobrīd.
Tā nu atnāca e pasts ka mēa esot telefoniski noslēguši ar viņiem vienošanos, un par to vēl komisija 35€ paņemta. Vai tā drīkst darīt? Kur ir pretīmnākšana par termiņa pagarināšanu,ko reklamējat?Mēs zvanam, runājam, sakam kāda ir situācija, bet nekā... izmisums. Esam jauna ģimene, kam brūk ģimene dēļ Bigbank.;(

K

Dainis 19.07.2017

Kāds tam sakars ar krāpšanu? Protams žēl, ka tāda situācija izveidojusies, bet tomēr pašiem jāizvērtē savas iespējas adot kredītu. Ģimene jums brūk jūsu neapdomības dēļ, nevis bankas..

Kolta 19.07.2017

Kad ņēma kredītu, tad ģimene bija vienota, bet kad jāatmaksā - ģimene brūk .
Un kredītu ir jāapmaksā vienmēr, un nevienam kredīta devējam nav jābūt iecietīgiem pret NEVARU , NEGRIBU, NEMAKSĀŠU, ĢIMENES PROBLĒMAS utt.

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!

V Vasilij-Petrov 22.09.2017
krāpšana

Не связывайтесь! Взять легко, вернуть очень сложно! Вас затаскает эта контора- я Вам обещаю!