Bigbank - Krāpnikei

Uzmanību!!! Cilvēki nekad nekad neņemiet un pat nedomājiet no šīs bankas naudu vai cita veida pakalpojumus.Šīs ir lielākais legalizēto bandītu grupējums Latvijā. Procenti kosmosā, paši kretīni pēdējie un darbinieki tieši tādi paši nekompetenti un pilnīgi dumji. Aicinu visus pēc iespējas maksimāli izvairīties no šī grupējuma

Z

B BIGBANK 30.10.2015

Labdien, Zemais,

Aizdevumu ņemšanas nosacījumi un procentu likmes, kā arī maksājumu piemēri ir norādīti gan BIGBANK informatīvajos materiālos, gan klientu konsultanti sniedz detalizētu informāciju zvanot uz informatīvo tālruni. Tajā pat laikā mēs nepārtraukti strādājam, lai celtu klientu apmierinātības līmeni un darbinieku kvalifikāciju. Ja Jūs variet minēt konkrētu nekompetences vai krāpniecisku gadījumu, lūdzu, vērsieties pie mums – meklēsim risinājumu kopā.

Ar cieņu,
BIGBANK

Pacco_al 30.10.2015

Da labi, sūdīgam dejotājam pat olas traucē !

Likumsargs 30.10.2015

Man arī ar šo banku ir tikai negatīva informācija!
Vienam manam paziņam radās problēma, jo šī banka šo ir ielikusi Latvijas bankas parādnieku datu bāzē, lai gan zinu, ka viņam ar BIG banku nav nekādu saistību kopš 2009.gada.
Vēlāk noskaidrojās, ka banka noformējusi kredītu uz viltotu pasi. Protams, ka tas kas saņēma šo kredītu nemaksā, bet manam paziņam tagad ir jāskaidrojās un jāpierāda, ka viņš nav kamielis!
Lūk, bankas darbinieku nolaidības dēļ jācieš godīgam cilvēkam! Interesanti kādu bankas konta izrakstu sagādāja tas, kas formēja kredītu? Cik zinu, tad BIG banka prasa bankas konta izdruku lai lemtu par kredīta piešķiršanu! Te arī redzama darbinieka nekompetence. Lai gan parasti viņi saka, ka lemj kredītkomisija - nekāda komisija nemaz neeksistē! Visu lemj viens darbinieks!

Es viņu devīzi pārfrāzētu "VIEGLĀKAIS CEĻŠ UZ BANKROTU". Tas būtu tieši kā kulaks uz acs!