Bigbank - draudi

velos visiem pazinot to ka bigbanka lai piedzitu savus paradus draud brutali,jo man pasam bija sodien netikams zvans no vinu kompaniijas ar draudiem ka manu parada lietu uzstaisisot pa paraugu citiem ,un ka esot zel manu veceeku,jo es patreiz finasjali esu bezpecigs kadu paradu atmaksat.velos so lietu pa tiem draudiem pacelt auksa varbut kads ko var ieteikt?

S shaky 07.01.2013

Uztaisi privat personas maksat nespeju, tris gadus strada darba kur oficiali nau lielaka alga par minimalo darba algu, un vini tev neka nevares izdarit pēc trim gadiem vari but brīvs no bigbank krdita, vienigais mīnus ka taja banka vairs nevaresi paņemt krditu.

A anna777 09.01.2013

Pirms komentē- padoma ar galvu! Pat no minimalas algas ir jamaksa Maksātnespejas administrātoram katru mēnesi ne mazāk par Ls60.- un pēc 3 gadiem tiek pasludināta maksātnespēja un tikai aptuveni 10 gadus pecpasludinašana var ņemt jaunu kredītu, jo tikai tad vairs nebūs ierakstu kredītvēsturē!!! Un vel noskaidro kadu summu parādā ne jau no Ls100.- var taisīt MN!!! Tā kā iesaku pašam apdomāt ko darīt ar parādu!